Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Trittico

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lady_a



Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 73

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 15, 2010 8:18 pm    Temat postu: Trittico Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś ma doświadczenia z tym lekiem?? Będę wdzięczna za każdą opinię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 6:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja nie. jedynie wiem tyle co przeczytałam w ulotce. ale to pewnie już wiesz. Smile

mojej koleżance lekarz przepisał ten lek na lekkie stany depresyjne. przynajmniej tak jej powiedział Smile

zaczęłaś już go brać?
czego się boisz?
jakich info szukasz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lady_a



Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 73

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 3:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, zaczęłam go już brać, biorę tydzień. Boję się skutków ubocznych, ale na szczęście nic się nie dzieje. Chciałam wiedzieć czy po nim się tyje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 4:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciężko powiedzieć.
jedni tyją- drudzy chudną.
wszystko zależy od Twojego organizmu.
jeśli zauważysz zwiększony apetyt, zwłaszcza na słodycze, to musisz go opanować. bo w przeciwnym razie rzeczywiście przytyjesz.
gorzej jak się nie zorientujesz że masz taki apetyt i tyjesz. ale to wtedy zawsze pozostaje odchudzanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group