Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Torbiel w zatoce. Prosze o pomoc!!!!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malutka20



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 06, 2006 1:03 am    Temat postu: Torbiel w zatoce. Prosze o pomoc!!!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostanio dowiadziałam się że mam torbiel w zatoce szczękowowej, niestetety ponoć jedyną szansą na wyleczenie jest operacja. Nie chce się jednak zgodzić na operację bo bardzo boje się jej i wstydze. Chciałabym jej się pozbyć bo powoduje wiele nieprzyjemnych dolegliwości.Czy to jedyne wyjście, nie można jej się pozbyć inaczej?? Aha i czy może ona przejśc w nowotwór??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Lut 06, 2006 12:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też miałam torbiel. Usuneli mi ją. To nic nie boli to nie operacja tylko zabieg. Nie bój się przejdzie szybko
Powrót do góry
malutka20



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 07, 2006 12:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W takim razie wie ktoś może czy mozliwe jest przeprowadzenie tego zabiegu w znieczuleniu miejscowym bez srodkow uspokajających? (bo właśnie znie znieczulenia ogólnego i tych środków boje się najbardziej) Aha i czy coś takiego w miejscowym boli?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Gość









PostWysłany: Sob Lut 11, 2006 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie bój sie znieczulenia, to nie boli. powodzenia:)
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 6:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurcze ja jutro mam operacje... no zabioeg... mam torbiel w lewj zatoce i cholernie sie boje.. na dodatek mam polip:((
Powrót do góry
malutka20



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 10, 2006 12:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gościu wyrazy wsolczucia że musisz się męczyć w tym szpitalu, przeciez tam ludzi traktują okropnie przedmiotowo!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewel4
Gość









PostWysłany: Nie Mar 19, 2006 7:05 pm    Temat postu: torbiele Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez mam torbiele juz z ponad 4 lata, jeden mam na ponad pol zatki, a na drugiej mniejszy. Boje sie bardzo i wiem ze narazie na zabieg sie niezdecyduje. Interesuje mnie najbardziej to czy ktos wie, czy moze cos sie z tego zrobic zlego, moze jakis nowotwor.Jezeli nie to dam rade z tym zyc:) Jezeli chodzi o zabieg to jak ktos go mial to gdzie robia to dobrze i jak nazywa sie ten chirurg.Dzieki za odpowiedzi Smile
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Nie Mar 19, 2006 7:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieci drogie nie ma sie czego bac to dla kazdego lekarza jes jeden z łatwiejszych zabiegów .. nie ma sie czego bać zabieg trwa oraz pobyt w szpiatalu nie długo w zaleznosci od miejsca w ktorym pojawil sie torbiel lepiej to wyleczyc i miec to za sobą ..
a nie leczony torbiel po czasie powiększa sie a nawet dzieli sie na kilka .. takze nie zwlekajcie długo (ja kiedy mialam torbiel na dziąsle zabieg trwał 50 min i od razu wrocilam do domu Smile))POZDRWIAM Smile Wink
Powrót do góry
gabubu



Dołączył: 08 Wrz 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 08, 2007 1:33 pm    Temat postu: torbiel w dziąsle Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak wyglada zabieg usunięcia torbieli w dziąśle i czy jest to bolesne po zagiegu? Proszę o odpowiedź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group