Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

torbiel jajnika

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angelina



Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 11, 2011 1:36 am    Temat postu: torbiel jajnika Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam.w wieku 18lat trafilam do szpitala wykryto u mnie torbiel na lewym jajniku.nie stety zbyt pozno poszlam do lekarza i to przeksztalcilo sie w potworniaka. usunieto mi caly jajnik z jajowodem.bylal w szoku.na szczescie byl on lagodny. po4miesiacach pojawil mi sie torbiel na prawym jajniku leczono mnie hormonalnie i udalo sie. po kolejnych 2 miesiacach ponowil sie tylko tym razem nie mialam tyle szczescia i trafilam na stol operacyjny,usunieto mi to i kawalek jajnika.okolo 3lata mialam spokuj.lecz pewnego dnia zaczelo mnie bolec poszlam do lekarza znow wyszlo ze mam torbiel.przez 6miesiecy bralam tabletki nie pomogly.orzeknieto operacje.balam sie jak nie wiem.mialam szczescie ze trafilam na innego lekarza bo ten co u niego sie leczylam sam mnie chcial operowac i pewnie teraz bym nie byla kobieta.los tak chcial ze ktos sie wkoncu mna zajol i odeslano mnie do warszawy.po tygodniach czekania przyjeto mnie na oddzial w dzien swoich ur mialabyc operowana.plakalam,modlilam sie caly czas,zrobiono mi badania miedzy innymi usg wyszlo ze torbiel zniknol.ze go juz nie ma.tego samego dnia wrocilam do domu.mam22lata,mam narzeczonego ktory jest juz ze mna od 6lat bardzo mnie wspieral.teraz za kazdym razem kiedy brzuch mnie boli boje sie.chce miec dzieci ale czy w moim przypadku jesy to mozliwe?niech ktos mi pomoze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group