Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Therm Line II, a wstrzepiona zastawka aortalna.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukaszek1905



Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 6:28 pm    Temat postu: Therm Line II, a wstrzepiona zastawka aortalna. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam 20lat. Mam wstrzepioną mechaniczną zastawkę aortalną(od 2003roku), tak wogóle to mam stenozę zastawki aortalnej. Chciałbym zrzucić troche kilkogramów za pomocą Therm Line II.
Na opakowaniu pisze że osoby z chorobami serca nie powinny brac tego. Czy jakbym brał w małych ilościach ten Therm Line II to stało by się coś>>?
Co może się -po tym dziać?
Ja rozumie że jak się bierze to mięsień sercoiwy więcej pracuje, cięzej, itp, itd...ale niewiem czy dobrze myślę. Owszem jakbym brał dużo tych tabletek to myślę że może się coś dziać. ale w umiarkowanym stopniu moge zarzywać te tabletki??
Wiem że przy zarzywaniu tych tabletek, trzeba tez się ruszaac ale to swoją droga, o to sie nie martwcie:)
Therm Line II posiada duża dawkę kofeiny, ale kawę często piję i nic mi nie jest. Czy to wogóle może choć trochę pomóc?
Albo co proponujecie opórcz Therm Line II?

Z góry dziękuję za odpowiedź.POZDRAWIAM:)

Podaję krótką notkę o tych tabletkach:
Suplement diety zawierający w swoim składzie najsilniejsze, poznane dotąd substancje żywieniowe o działaniu termogenicznym( wpływające na spalanie tkanki tłuszczowej
pod wpływem zwiększonej termogenezy/ temperatury) oraz składniki aktywnie wspierające ich działanie:

Składnik aktywny Działanie
Katechiny z zielonej herbaty zwiększają wydatek energetyczny w wyniku nasilania termogenezy. Jednocześnie wzmagają aktywność enzymów odpowiedzialnych za proces rozpadu komórek tłuszczowych oraz hamują działanie zwiazków, które tłuszcz odkładają
Synefryna z gorzkiej pomarańczy Silnie przyspiesza przemianę materii, zmniejsza apetyt oraz zwiększa wykorzystanie kwasów tłuszczowych w przemianach energetycznych.
Guarana, kofeina przyspiesza tempo metabolizmu, pobudza uwalnianie kwasów tłuszczowych do krwiobiegu, wpływa oszczędzająco na zasoby cukrów i białek w mięśniach
L-karnityna przyspiesza końcowy etap spalania kwasów tłuszczowych, finalizuje proces redukcji tłuszczu, poprawia wydolność
L-tyrozyna wpływa na poprawę samopoczucia, wytrzymałości fizycznej, przeciwdziała atakom głodu i zmienności nastrojów towarzyszącym kuracjom odchudzającym
ZASTOSOWANIE
Preparat polecany osobom dorosłym, otyłym i aktywnym fizycznie, jako środek ułatwiający odchudzanie. Preparatu nie należy stosować w przypadku ciąży, karmienia, chorób serca, nadciśnienia i skłonności do depresji. Przed rozpoczęciem terapii odchudzającej zaleca się konsultację z lekarzem lub dietetykiem. Zalecana dzienna porcja : 2 kapsułki 2 razy dziennie - ok. 30 min. przed śniadaniem i obiadem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 10:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po 1 - nie ten dzial - przesunalem temat do odchudzania
po 2 zdania sa badzo podzielone co do tego srodka na jednych dziala na innych nie
po 3 dawka jest tak ustalona zeby srodek dzialal - zmniejszysz dawke albo zadziala slabo albo nie zadziala
Po 4 Daruj to sobie msaz chore serce - w twoim wypadku nawet wysilek bardzo oslabia serce do tego masz guarane <cos podobnego do kofeiny>

Moja rada uloz diete zacznij plywac,biegac jakis rowerek i tyle. oczywiscie najlepiej skontaktuj sie z lekarzem zeby serio Ci kiedys serce nie wyskoczylo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lukaszek1905



Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 11:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a tak w ogóle to co może mi się dziać po tych tabletkach>?>?????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Maj 17, 2007 2:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nic specjalnego pobudzenie wiecej energi. Szybsze spalanie tluszczu ale i innych wartosci jak bialko miesniowe.

Takie tabletki to dodatek do diety i treningu

nie masz diety nie masz treningu ani sie z a to nie bierz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group