Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Testy na narkotyki dla żony

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maz



Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 25, 2010 2:15 pm    Temat postu: Testy na narkotyki dla żony Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Mam ogromny problem, podejrzewam że moja żona pali marihuanę. Chcę ją poddać badaniu krwi na obecność tego narkotyku. Nie mogę nigdzie w internecie odnaleźć laboratorium które oferuje takie badania. Czy może ktoś mi polecić takie laboratorium najlepiej na terenie śląska?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Gru 20, 2010 11:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepiej zadzwonić do konkretnego labo i zapytać.
w aptece są dostępne testy na narkotyki wykrywane w moczu.
zapytaj . niestety nie orientuję się w cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
majorka



Dołączył: 25 Lut 2012
Posty: 43

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sierakowice
PostWysłany: Pon Mar 05, 2012 4:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie robia to normalnie w laboratorium, 25 zl kostuje. niestety jestem z pomorskiego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
simian raticus
Zbanowany


Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Masaczjusets
PostWysłany: Sob Maj 12, 2012 9:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak zona i matka narkotyki zazywa to na odwyk, a jak nie pomoze to sie rozwiezc i prawa rodzicielskie odebrac!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jacek2487



Dołączył: 02 Lis 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 02, 2012 7:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

popatrz jej w oczy i się dowiesz czy coś pali czy nie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolnowicki



Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 14, 2012 9:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, jak pisał ktoś z poprzedników. Wystarczy kupić test w aptece.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
razus



Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 25, 2013 1:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co jest złego w marihuanie. Jak facet się naje... i nie może sie podnieść po wódzie to jest ok a jak się pali to od razu na odwyk. Ja nie piję praktycznie wcale, ale za to palę bo lubię. Po alkoholu ludzie są agresywni, robią rzeczy ,,których żałują na drugi dzień. Trawka odpręża ,uspokaja, wycisza. Oczywiście nie promuję nałogowego zażywania. Wszystko jest dla ludzi ale w odpowiednich ilościach. Te powiedzenie każdy chyba zna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
syn7syna
Zbanowany


Dołączył: 31 Lip 2013
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lgota Wielka
PostWysłany: Sro Lip 31, 2013 2:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siedem lat spedzilem z mlodymi ludzmi w roznych osrodkach uzaleznien i powiem dwie rzeczy. Po pierwsze sprobujcie modlitwy. Tylko pojednanie z Chrystusem moze pomoc zwalczyc ta okropna przypadlosc. Jezeli modlitwa nie pomoze to niestety ale warto zawiadomic policje. Jezeli Twoja zona nie jest dilerem to nic jej nie grozi, a nie dosc ze odwyk bedzie musial sie odbyc przymusowo to jeszcze Policja odetnie Twoja zone od przestepcow szprycujacych ja narkotykami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
genetik



Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 02, 2013 3:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie prościej porozmawiać o tym z żoną? Jeśli zdarza się jej to sporadycznie, to nie widzę większego problemu. Jak ktoś nie pali często, to nawet nie przyjmą do żadnej kliniki, tylko nakażą konsultację z psychologiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
syn7syna
Zbanowany


Dołączył: 31 Lip 2013
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lgota Wielka
PostWysłany: Pią Sie 02, 2013 3:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

genetik napisał:
Nie prościej porozmawiać o tym z żoną? Jeśli zdarza się jej to sporadycznie, to nie widzę większego problemu. Jak ktoś nie pali często, to nawet nie przyjmą do żadnej kliniki, tylko nakażą konsultację z psychologiem.

Nie uwazam zeby był to dobry pomysł, takie doradzanie popalania moze doprowadzic tylko do jednego. Do zaglebienia sie w nalog. Nie mozna prowadzic z narkomanami dialogu. Panstwo musza zrozumiec ze nawet najbardziej radykalne srodki sa tylko dla ich dobra. Polecam ksiazke biskupa Antoniego Długosza "Narkomania - Ucieczka donikąd".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group