Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Telemedycyna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
darnowa



Dołączył: 28 Kwi 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 28, 2010 2:33 pm    Temat postu: Telemedycyna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Jestem nowy na forum i chciałem podzielić się z wami bardzo ciekawym tematem (Nie wiedziałem w jakim dziale to umieścić, więc w razie czego proszę o przeniesienie). Jest nim TeleMedycyna. Ostatnio troszke poszperałem po internecie i napotkałem zestaw przenośnych urządzeń służących do badań z dość szerokiego zakresu chorób. Co ciekawe te wszystkie badania można robić w domu, a lekarz odrazu otrzymuje nasze wyniki i może nas poinformować o tym czy są one dobre czy złe. Podam linka do stronki gdzie to znalazłem. usuwam. Gosia85 A wy co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PaniDominika



Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 12:54 pm    Temat postu: Telemedycyna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Urządzenia telemedyczne bardzo ułatwiają życie z przewlekłą chorobą. Mam arytmię i sama od niedawna używam tele ekg. Muszę przyznać, że czuję się bezpieczniej wiedząc, ze zawsze mogę się skontaktować z lekarzem kiedy gorzej się poczuję. O jakie konkretnie urządzenie Panu chodzi? Jeżeli także o przyrząd do kontroli pracy serca, to polecam firmę z Warszawy, mieści się naprzeciwko szpitala bródnowskiego. Usługa nie jest droga, a wszelkie konsultacje osobiste i telefoniczne są w cenie abonamentu. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edhel



Dołączył: 01 Sie 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 01, 2010 3:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

film medyczny z kardiologii:
usuwam z wiadomych powodów.
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group