Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Telefon wsparcia dla osób po stracie bliskich

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FUNDACJANAGLESAMI



Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 12, 2014 4:32 pm    Temat postu: Telefon wsparcia dla osób po stracie bliskich Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bezpłatna linia wsparcia dla osób po stracie bliskich 800 108 108.

Telefon wsparcia działa w dni powszednie od 14:00 do 20:00 obsługiwany jest przez przeszkolonych psychologów oraz odpowiednio przygotowane osoby w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego.
Rozmowy nie są nagrywane.

Linia 800 108 108 adresowana jest do wszystkich osób w żałobie, które potrzebują pomocy. Dzwoniący mogą anonimowo porozmawiać o swojej sytuacji, otrzymać wsparcie, zasięgnąć porady. Zadaniem dyżurujących psychologów jest podejmować interwencje w sytuacjach nagłych, a także pomagać w podejmowaniu decyzji o ewentualnej dalszej terapii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ophelia



Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 11, 2015 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Świetny pomysł z tą linią. Ludzie często sobie nie radzą z bólem po stracie bliskich. Sama kiedyś byłam w podobnej sytuacji. Straciłam dziadka, z którym byłam bardzo zżyta. Nikt mnie nie rozumiał, wszyscy mówili, że przesadzam. Czasem dobrze jest chociażby mieć przyjaciele, do którego można zadzwonić i się wyżalić. To na prawdę pomaga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group