Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tasiemiec

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hultajxx



Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 26, 2006 12:00 am    Temat postu: Tasiemiec Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie.
Piszę bo nie wiem co mam zrobić ,boję odrzucenia od środowiska.
Prawdopodobnie pijąc nie sprawdzone krowie mleko zaraziłem się tasiemcem , w kale mam białem ruszające się nitki są to chyba larwy tego tasiemca. Raz z odbytu wyszedł kawałek tego świństwa pociągnąłem ale go nie wyciągnąłem. Boję się znaleśc dziwczynę bo wstydził by się przyznać do tego gdy ona chciała by współżyć. Możecie mi dać jakieś rady żeby zniszczyć to dziadostwo? Czy wiecie może ,czy środki przeciw pasiożytnicze ,które są na allegro działają?
Prosze o pomoc bo niedobrze robi gdzuy pomyśle że produkuje to świństwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Cze 26, 2006 8:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze spokojnie.

Nie kombinuj z żadnymi środkami na alegro. Strata pieniędzy i zdrowia!!!

Idź do lekarza pierwszego kontaktu, on zrobi badania i będzie wiadomo czy to tasiemiec czy coś innego a jeżeli tasiemiec to czy jest uzbrojony czy też nie. Nie martw sie medycyna zna teraz sposoby nawet na uzbrojone tasiemce Wink no leczenie jest nieco dłuższe i troszkę mniej przyjemne lecz tasiemca da sie pozbyć Wink

Kombinowanie z jakimiś środkami chodźby z allegor może skutkować jedynie pogorszeniem twojego stanu.
Lekarze zajmą sie tym i za jakiś czas będzie po wszystkim.
A dziewczyną sie nie przejmuj wyleczysz sie i znajdziesz jakąś Wink
Gdy z kimś sie jest to przecież liczy sie że ktoś wcale nie jest doskonały oraz że może jest, był albo będize chory na jakąś nie zawsze przyjemną chorobę.
Czy ty odżucił byś dziewczynę która właśnie by podejmowała leczeni (chodźby tego tasiemca) bądz właśnie była w trakcie?
Myśle że jednak okazał byś sie mężczyzną a nie byle jakim facecikiem i nie odwrócił byś sie od niej, nie wyśmiał, lecz ją wspierał i poczekał do końca leczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwia



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 84

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 28, 2006 11:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najprawdopodobniej jest to glista ludzka. Bez antybiotyków się nie obejdzie. IDz do lekarza jak naszybciej, bo za niedługo mogą pojawić się takie objawy jak pieczenie i swędzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group