Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

tabletki na ból gardła

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anetaaa_
Spamer


Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 114

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 11, 2015 12:25 pm    Temat postu: tabletki na ból gardła Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakie są Wasze ulubione? Jakie polecacie albo odradzacie? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marysia22



Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 19, 2015 6:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Neo-angin. Zawsze pomaga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 05, 2015 8:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to zależy dla kogo czy dla dzieci czy dla dorosłych? bo to zasadnicza różnica Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetaaa_
Spamer


Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 114

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 06, 2015 10:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najbardziej mnie ciekawią dla dzieci (moje dziecię niewiele pastylek/tabletek chce ssać jak gardło boli), ale dla dorosłych też
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 06, 2015 8:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moje dzieciaki nie krzywią się przed pastylkami pod warunkiem ze maja dobry smak bo inaczej to nie przejdzie, podstawa to przystępny smak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
#Marlena



Dołączył: 27 Wrz 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 06, 2015 9:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lubię dość Natur-Sept, choć staram się nie stosować za często tylko kiedy już naprawdę muszę. Według mnie z tabletkami do ssania na ból gardła jest tak, że jak się za często stosuje to przestają działać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetaaa_
Spamer


Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 114

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 11, 2015 10:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kupiłam na wypróbowanie [reklama] i posmakował Smile, a ciężko trafić w gust, dużo już przerobiliśmy różnich leków które szybko odpadały ze względu na smak, na szczęście te smakują ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 12, 2015 9:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

główny składnik [reklama] to miód, więc syrop ma przyjemny słodki smak, więc żadne dziecko nie oprze się słodkiemu syropkowi, ja pamiętam jak byłam mała to syropy miały mało przyjemny ziołowy smak, dzieciaki w dzisiejszych czasach nie są narażone na takie syropy bo można przebierać w smakach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group