Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tabletki i kremy powiększające piersi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Biologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Priscilla



Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 68

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 12:05 pm    Temat postu: Tabletki i kremy powiększające piersi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widziałam że w sieci reklamuje się wiele takich złotych cudownych środków i mam pytanie czy któraś z Was coś takiego stosowała?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalia399



Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 63

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 2:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sama wcześniej byłam pewna, że powiększają działają jedynie środki hormonalne ale po tym jak mój biust pogorszył się w wyglądzie po karmieniu powinnam spróbować. Ogólnie poczytałam sobie opinie w sieci i zamówiłam tabletki, które były na pierwszym miejscu w rankingu ( w moim przypadku były to tabletki Perfect bust). No i brałam przez cale 3 miesiące i jestem pod wrażeniem i jestem bardzo zaskoczona tym, że to działają bo biust jest większy, bardziej jędrny i wyglada zdecydowanie lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Priscilla



Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 68

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 12:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stosowałaś je razem z kremem? Mam ochotę spróbować ale z głowy z tyłu świta mi myśl, ze jakby te tabletki były takie skuteczne to pewnie nikt nie oddawałby sie operacjom plastycznym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalia399



Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 63

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 2:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie masz co liczyć na efekty jak przy operacji plastycznej. Tabletki nie powiększą Ci piersi o kilka rozmiarów, nie ma nawet takiej możliwości. Możesz liczyć natomiast na poprawę jędrności i ogólnego ich wyglądu. Moim zdaniem warto ale rób jak chcesz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Biologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group