Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

tabletki, a 2 dzień okresu.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
atreyu



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 19, 2006 9:41 pm    Temat postu: tabletki, a 2 dzień okresu. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pewne pytanie, dotyczące tabletek antykoncepcyjnych. forum przejrzałam, odpowiedzi nie znalazłam, więc pytam.
czy jeśli 1 tabletkę z 1 opakowania zażyję 2, nie 1 dnia okresu, czy cały cykl powinnam zabezpieczać się dodatkowo, czy tylko przez ten 1 tydzień?

w ulotce również nie znalazłam dokładnych informacji, więc prosiłabym o odpowiedź Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 7:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak. tak mi się wydaje. no bo zrąbałaś sprawę Confused to jest tak jak w wyniku zapomnienia dawki. czyli skuteczność jest już mniejsza i to sporo, ponieważ to 1 tabletka i początek brania ich. najbardziej niebezpiecznie jest zapomnieć na początku i na końcu brania tabletek z opakowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pytajnik
Gość









PostWysłany: Sro Wrz 20, 2006 3:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no właśnie mam ten sam problem - nie mogłam wziąć tabletki pierwszego dnia cyklu nie z mojej winy. Wziełam ją drugiego dnia, dziś mija siódmy dzień od tamtej pory i codziennie biore tabletki o stałej porze. Na ulotce jest wyraźnie napisane, ze tabletke można wziąć równiez od 2. do 5. dnia cyklu, ale przez nastepne 7 dni nalezy zastosowac dodatkowe metody antykoncepcji. Czyli od dziś (bo dziś mija siódmy dzień) moge czuć sie bezpiecznie, nie stosując dodatkowo np. prezeratyw? Bardzo prosze o odpowiedz.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group