Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Tabletka wzięta za wcześnie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nnn67



Dołączył: 05 Lis 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 05, 2014 6:56 pm    Temat postu: Tabletka wzięta za wcześnie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
codziennie biorę tabletkę (lesinelle) o godzinie 22, dzisiaj rano po godzinie 7 byłam pewna, że nie wzięłam wczoraj tabletki więc ją wzięłam od razu, aby nie obniżyć skuteczności, zanim minie 12 godzin. Jak się później okazało, wzięłam wczoraj tabletkę a dzisiaj rano wzięłam tą, ktorą powinnam wziąć dzisiaj o 22. Czy dzisiaj o 22 będę musiała wziąć kolejną tabletkę czy dopiero jutro o 22? Czy skuteczność została obniżona i muszę się dodatkowo zabezpieczać? Chciałam jeszcze dodać, że 5 dni temu wzięłam tabletkę z 16 godzinnym opóźnieniem i od tego czasu zabezpieczam się dodatkowo (jak w zaleceniach- 7 dni dodatkowego zabezpiecenia)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wronka



Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 30, 2015 2:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Takie opóźnienia nie wpływają na działanie tabletek. Aczkolwiek jak masz być pewniejsza to lepiej zabezpiecz się dodatkowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group