Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

tabletka prezerwatywa i problem

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hellik



Dołączył: 21 Cze 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 21, 2007 2:37 pm    Temat postu: tabletka prezerwatywa i problem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie jakie jest prawdopodobenstwo ciazy w tym przypadku, dziewczyna brala tabletki anty 2 dni wczesniej dzien w czesniej w tym samym dniu i teraz bieze, byla praezerwatywa ktora niefortunnie przepuscila troche spermy lecz w trakcie wytrysku mozna powiedziec ze wychodzilem (tylko pracie bylo w niej) wykonalismy okolo 4 testow ciazowych 10 dni po 14 dni po i 2 testy 19 dni po co najciekawsze wszystkie wskazaly wynik bledny (nie wazny) nie wiem czym to jest spowodowane i najwieksze zmartwienie to ze spuznia jej sie okres 5 dni
prosil bym o pomoc wyjasnienie jak z tym prawdopodobienstwem zajscia w ciaze i czy po 3 tygodniach powinny byc juz jakies widoczne objawy ciazy ?? jak do tej pory nic nie zauwazylem tylko martwi mnie ten spuzniajacy sie okres a i czy to moze byc spowodowane tabletka escapelle 1500mikrogramow zazyta jakies 2 tygodnie wczesniej pozdrowienia czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Cze 21, 2007 7:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co do ciąży, to trochę nie zrozumiałam, jak to z tymi tabsami było. rozumiem, że po tym stosunku wzięła escapelle? jeżeli tak, to po ilu godzinach od stosunku?

z kolei co do miesiączki, to najprawdopodobniej jest to spowodowane własnie tabletką "po". okres po takiej tabletce może się spóźniać, zazwyczaj do siedmiu dni, ale czasem i dłużej jezeli dochodzi duży stres. w kazdym razie cykl może być zaburzony, bo to jest duża dawka hormonów.

po trzech tygodniach objawów raczej jeszcze nie da się zaobserwować, ale test już powinien być skuteczny. nie wiem, czemu wychodzi nieprawidłowy. czy dziewczyna wykonuje na pewno poprawnie go zgodnie z instrukcją?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hellik



Dołączył: 21 Cze 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 8:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokladnie bylo to tak 2-3 tygodnie wczesniej byla wpadka ( prezerwatywa pekla) wziela escapelle po 8h od wpadki teraz ( 3 tygodnie puzniej) teoretycznie byla wpadka ze wzgledu ze podczas wychodzenia zauwazylem cos bialego na zewnatrz pochwy wytrysk nastapil w momencie wychodzenia (tylko pracie w niej bylo) lecz byla juz 3 dzien na tabletkach antykoncepcyjnych. okres spuznia sie okolo tygodnia ( i tu jest wlasnie moje pytanie czy to spuznia sie przez wczesniej wzieta tebletke escapelle czy to jest juz objaw ciazy ( w tej chwili jest juz 3 tygodnie jak teoretycznie byla by w ciaze) robilismy 4 testy ciazowe kazdy wyszedl blednie) dziewczyna ma nie regularna miesiaczke i jeszcze dodam ze okolo tydzien i 2 tygodnie po zauwazylem taki bialy plyn gestej konsystencji nie wiem co to jest ale gdzies czytalem ze to oznacza dni nie plodne czy to bardziej oznacza ze jest w ciaze czy nie Smile poprostu nie wiem. z tad moje pytania ( 3 tygodnie po niema zadnych objawow ciazy zadnych odbarwien rozstepow jest wszystko w normie) dla mnie dziecko bylo by ok Smile nawet powiem ze bylo by dobrze lecz moja dziewczyna jeszcze ma rok szkoly a z ciaza ciezko bylo by ja skonczyc.
i nie wiem czy powinna sie stresowac czy nie, i ten spuzniajacy sie okres jesli to nie ciaza to jaka jest tego przyczyna i te blednie wychadzace testy
test wykonywany jest dobze ( tak mysle) po tej 1 wpadce wyszedl pokazal wunik negatywny a teraz tak jak pisalem 2 testy nic nie wyszlo a 2 testy ze wynik bledny no i bardzo sie stresuje i w dodatku jeszcze ze tak powiem ostatnimi czasy duzo wysilku miala (remont w domu szkola stres, i jeszcze praca przy truskawkach) Sad( Sad martwie sie o nia)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 4:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

teraz rozumiem Wink
wg mnie ciąży z tego stosunku po escapelle nie będzie (po 8h ma 99% skuteczności), natomiast z tego drugiego, to ciążko wyczuć. po 3 dniach tabletki antykoncepcyjne jeszcze nie są idealnym zabezpieczeniem, choć teoretycznie powinny zabezpieczać od pierwszego dnia brania... a były to dni płodne czy nie?

tak na moje oko, to chyba spóźnia sie jej okres i ze stresu, i z przemęczenia. poza tym to dopiero zaczęla brac tabletki anty, więc to też bardzo różnie jest na początku. za to nie wiem, o co chodzi z tymi błędnymi testami Confused

ps. a takie pytanko mam, bo wydawałao mi się, ze rozpoczyna się łykanie pierwszych tabsów w pierwszy dzień miesiączki. lekarz tak zalecił wzięcie bez okresu?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hellik



Dołączył: 21 Cze 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 7:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysle ze to byla samowolka nie zadne zalecenie lekaza :/ ale to juz bylo bez mojej wiedzy jakie moga byc tego konsekfencje ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emj-jj@hotmail.pl



Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: 65-432
PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 12:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z problemem medycznym - jak najszybciej razem z dziewczyną do lekarza (najlepiej do ginekologa), lekarstwo na błędy ortograficzne to słownik pisowni polskiej Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 11:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestesmy w dziale Objawy Ciazy a nie zasady ortografii.
Prosze pisac zgodnie z regulaminem działu

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 6:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proszę pisać czytelnie i zgodnie z polską pisownią.
Jesteśmy na forum medycznym, ale należy pisać tak, aby nie trzeba było się doszukiwać sensu w wiadomości.

emj-jj@hotmail.pl- słuszna uwaga, lecz mogłeś to ująć w inny sposób, a nie tak, by odchodzić od tematu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kaczuszka



Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Gru 14, 2007 4:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jezeli chce zaczac brac tabletki anty. od nowego roku - czy jest takie prawdopodobienstwo ,ze * bede sie kochala z moim partnerem jesli ja bede brala tabletki anty. i bedziemy sie kochac z prezerwatywa czy jest mozliwosc zajscia w ciaze ??
tabletki anty. i prezerwatywa ....
prosze o odpowiedz .... !

---------edited by yalissea-------
Prosze pisać czytelnie i jasno. Popraw ten post, bo trudno się z niego coś dowiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 14, 2007 6:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli będziesz stosowała tabletki i piguły, nie ma możliwości - nie wpadniesz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group