Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

tabletka anty a pluca??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
doris1



Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: k-n
PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 12:34 am    Temat postu: tabletka anty a pluca?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od ponad miesiaca choruje juz i nie moge sie wyleczyc z kaszlu suchego az mnie pluca bola lzy w oczach nie przespane noce bardzo sie mecze do pracy tzreba ale jak nie moge spac w nocy to jest ciezo bylam juz na chorobowym i nic nie dalo antybiotyk byl i nic,,,lekarz mowi ze nic na plucach nie slyszy ... ale ja nigdy az tak zle nie mialam mialam i oskrzela i zaplanienia pluc i co najwyzej 2tyg i nie meczylam sie az tak... czy moze to byc od tabletk antykoncepcyjnych ?? biore cilest moze one wysuszaja gardloo czy cos


---------- edit by drapaka-----------
Proszę nie pisać dwóch takich samych postów w różnych działach. Drugi post w dziale "choroby i urazy " został skasowany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 1:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja rada jest taka. Exclamation
Bo mysle ze to wlasnie to dziadostwo jest powodem przeciagnia sie procesu leczenia Rolling Eyes

hellowen - edytowalem posta, nie tobie radzic przerwanie leczenia. to dzialka lekarza. Chyba ze masz wyksztalcenie ku temu to przywroce cala Twoja wypowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 11:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sorry, ale jaki wpływ tabletki antykoncepcyjne mogą mieć na kaszel? ludzie to są hormony które nie mają nic wspólnego z układem oddechowym!
Ja tam radze iść jeszcze raz do internisty, antybiotyk antybiotykowi nie równy. Jak ja miałam kaszel przez miesiąc taki napadowy, myślałam że to od papierosów suchoty mam, ale jak poszłam z tym w końcu do lekarza to się okazało że miałam zapalenie płuc już. Więc nigdy nic nie wiadomo, ale tabsy anty na pewno nie mają nic wspólnego z tym kaszlem.
Chyba że bierzesz je od nie dawna i możesz być uczulona na jakiś składnik.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 12:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pozostałe posty zostały skasowane. Forum to nie miejsce na robienie sobie żartów a tym bardziej na bezsensowne wypowiedzi.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 2:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

drapaka napisał:
sorry, ale jaki wpływ tabletki antykoncepcyjne mogą mieć na kaszel? ludzie to są hormony które nie mają nic wspólnego z układem oddechowym!

drapaka, mogą mieć wpływ na tworzenie się zatorów tętnicy płucnej a tym samym część naczyń płucnych zostaje wyłączona z krążenia. objawami są duszności, kaszel oraz bóle w klatce piersiowej. ja bym najpierw poszła do lekarza (nawet pulmonologa) i niech on zadecyduje o tym, jaka jest przyczyna i niech on coś doradzi.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 4:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie zgadzam sie z emilka, juz kilka razy sie spotkalam z zatorowoscia tetnicy plucnej ktora byla spowodowana wlasnie tabletkami anty... dlatego wizyta u lekarza jest najlepszym rozwiazaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
doris1



Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: k-n
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 9:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bylam wczoraj u lekarza ale rodzinnego bo szlam wlasnie ztym kaszlem, lekaraka powiedzioala ze nic nie wiem nic nie slyszala o tym ze tabletki anty moglyby sbowodowac takie reakcje ale jak bede u gina to sie jecze spytram
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group