Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

tabela dobrej wagi do danego wzrostu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paula7



Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: SAndomierz
PostWysłany: Nie Cze 24, 2007 8:58 am    Temat postu: tabela dobrej wagi do danego wzrostu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siema.Posiada ktos moze tabele wagi do danego zwrostu?
Chodzi mi głównie o przedział od 175 wzrostu do 180 wzrostu...
chciałabym zobaczyc o ile waze za duzo.......
Ja waże 80 kg.i mam 178 cm wzrost.
chce sie dowiedziec ile srednio powinnam wazyc do swego wzrostu,i jak duzą mam nadwage.
Prosze o informacje;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Cze 24, 2007 1:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może coś takiego sie przyda:
http://dieta-metaboliczna.com/1tabel.htm

tylko, że moim zdaniem to bardzo zależy od budowy ciała, grubosci kosci itd. ale tak orintacyjnie... wydaje mi się, że takie optimum jest pomiedzy max a min wagą Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 9:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hokus opkus 2 kg Razz a na powaznie pierwszy raz widze zeby ktos szukal porady w tabelach Shocked

Jak widzisz brzuszek albo tluszcz na biodrach zacznij cos robic w tej kwesti i skoncz kiesy osiagniesz efekt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group