Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Szwy samorozpuszczalne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koki



Dołączył: 02 Cze 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 02, 2006 7:19 pm    Temat postu: Szwy samorozpuszczalne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Jak działają szwy samorozpuszczalne? Na zdrowy rozum, szew ma dwie końcówki - jedną wchodzi w skórę, przechodzi pod skórą i wychodzi drugą końcówką. Czy w szwach samorozpuszczalnych wlaśnie ta część pod skórą się rozpuszcza, a końcówki wypadają same?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
koki



Dołączył: 02 Cze 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 03, 2006 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nikt nie wie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 5:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To co jest w srodku rozposzcza sie samo, koncowki odpadaja.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nees



Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 08, 2006 3:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

odpadają o ile nie zrobi się jakieś zakażenie Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lusi
Gość









PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 8:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam taki problem; 10 dni temu rodzilam naturalnie. Zszyli mnie ale te zylki ciagle mi wystaja na zewnatrz...... Poza jednym szwem ktory wypadl nic sie nie rozpuszcza . Przynajmniej ja nic nie zauwazylam..... Co robic?
Isc juz z tym zeby mi wyjeli czy czekac? Jak dlugo to tak moze wygladac?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group