Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Szukam leku który by mi pomógł na drążliwość hałasu, dźwięku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chory



Dołączył: 02 Maj 2012
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 18, 2013 10:07 pm    Temat postu: Szukam leku który by mi pomógł na drążliwość hałasu, dźwięku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.Poszukuję leku który mi by mi pomógł na dolegliwości związane z głośnym hałasem silników i na hormony a choruję na refluks żółądkowo przełykowy i choroby psychiczne ja depresja lęki i wiele innych chorób i nadczynność tarczycy.Proszę o pomoc czy taki lek w ogóle jest .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Paź 21, 2013 10:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie.

Przyznam szczerze, że jest to dość rzadko spotykany problem. Są pewne metody leczenie, ale to tutaj stosowane są metody SI czyli specjalistyczne metody terapeutyczne. Możesz o tym sobie na spokojnie poczytać i znaleźć na ten temat informacje. Rozmawiałeś na ten temat może z jakimś lekarzem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
chory



Dołączył: 02 Maj 2012
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 21, 2013 3:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozmawiałem z lekarzem psychiatrą a on mi powiedział żeby na takie rzeczy nie zwracać uwagi .A jakie to są metody SI i co to jest.I też mam problemy z hormonami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group