Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

szczeka przeskakuje ból zuchwa nie wiem co to

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciek55555



Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 13, 2012 1:29 pm    Temat postu: szczeka przeskakuje ból zuchwa nie wiem co to Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam problem juz z przeskakujaca szczeka z 4lata. Gdy jest zimno na dworze boli mnie ta okolica i przechodzi troche na ucho. Jak to wyleczyc kiedys byłem u dentysty powiedziała zebym nie jadl przez jakis czas bolek roznych duzych zeczy ale to nic nie dało. Dodam ze mam krzywy zgryz przednie zeby wysuniete bardziej do przodu. Bardzo dreczy mnie te przeskakiwanie trenuje jeszcze sztuki walki boje sie ze cos sie z nia stanie jak mocniej dostane. Jak to wyleczyc zglosic sie operacje zrobia i po wszystkim? I uprzkrza mi to zycie strasznie np przy jedzeniu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gatroov



Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 21, 2012 11:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zgłoś się do stomatologa ten prawdopodbnie da Ci skierowanie do chirurga szczękowego. Może masz przeciążone stawy? Możliwe, że wystarczy leczenie stomatologiczne aparat który wyleczy nieprawidłowy zgryz może on jest powodem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
www.medandlife.com



Dołączył: 21 Sty 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 21, 2013 4:19 pm    Temat postu: http://www.medandlife.com Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nowe rozwiązania są też w stomatologii
http://www.medandlife.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
motylek 1988



Dołączył: 05 Lis 2014
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Gru 06, 2014 2:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podobny problem miał mój kolega, dalszy kolega, dlatego też szczegółów nie znam i tą sprawę miał rozwiązaną operacyjnie.... Zgłoś się do specjalisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarletwitch22



Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 15, 2015 12:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A coś ci się stało wcześniej? Może to pozostałość jakiegoś wcześniejszego urazu? Powiem Ci że też mam znajomego o takiej wadzie zgryzu i to chyba nie ma z tym związku... Idź lepiej do lekarza ^^ Chirurga najlepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
motylek 1988



Dołączył: 05 Lis 2014
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Sty 15, 2015 4:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że gdyby był to wcześniejszy uraz - sprawa byłaby prostsza....
To mogło pojawić się samo z siebie jak wiele innych chorób istniejących na tym świecie :/
Mam tutaj pytanie BARDZO WAŻNE DO - scarletwitch22
KTO TUTAJ PROSIŁ O PORADĘ NA TEMAT ZĘBÓW? A tym bardziej jego czyszczenia? Na co komu to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group