Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Syrop na kaszel mokry dla 4 latka

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karola325



Dołączył: 24 Maj 2015
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 24, 2015 10:33 am    Temat postu: Syrop na kaszel mokry dla 4 latka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Macie jakiś sprawdzony syrop dla dzieci na kaszel mokry?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Maj 24, 2015 8:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zależy jaki to kaszel mokry ....czy mokry bo odkrztusza przy zapaleniu np. oskrzeli czy mokry bo ma zwykłą infekcję gardłową
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karola325



Dołączył: 24 Maj 2015
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 31, 2015 8:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłam z dzieckiem na wieczornej doraźnej pomocy. To była zwykła infekcja. Pomógł syrop na kaszel [reklama].
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Róża89



Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 23, 2015 9:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja na kaszel też zawsze stosuje [reklama]. Pomaga zarówno na suchy kaszel jak i mokry a zawsze mam problem z rozróżnieniem. Dla mnie ważne aby leki jakie podaje dziecku były bezpieczne a on ma bardzo naturalny skład bez żadnej chemii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetaaa_
Spamer


Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 114

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 29, 2016 10:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U nas [reklama] dziecku najbardziej podpasował, nie tylko na kaszel ale i na katar pomaga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jenka



Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 09, 2016 7:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Syrop prawoślazowy, np. dicotuss baby . To lek uniwersalny na suchy i mokry kaszel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 15, 2016 5:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja zawsze jak młody ma kaszel to daję mu [reklama], sprawdza się na kaszel no i ma naturalny skłąd a nie chcę dziecka od samego początku faszerować chemią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Carletka



Dołączył: 13 Cze 2016
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 13, 2016 6:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U nas jest syrop z sosny. Na wiosnę jak sosny przyrastają zrywa się im te przyrosty i zasypuje cukrem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Józeffa



Dołączył: 12 Paź 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 17, 2016 9:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mokry czy suchy to i tak na jedno wychodzi. Dobre są syropy z cebuli, czosnku i cebuli. Ale dziecko to ciężko jest, żeby do tego przekonać...a moze takie syropy na bazie miodu? Nie wiem np dicotuss słyszałam, że jest dobry. Jak nic nie pomaga to może jednak wizyta u lekarza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ciasteczkowa



Dołączył: 09 Gru 2017
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 09, 2017 4:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

my się tak leczyliśmy i leczyliśmy tymi syropami ale kaszel nie przechodził i lekarz zasugerował astmę, syn 2 razy dziennie ma inhalacje z budixonu neb, na szczęscie nie trzeba brać antybiotyku, on zawsze po im się kiepsko czuł, zaraz bolal brzuszek, a infekcje to szły lawinowo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group