Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Świąd pieczenie okolic

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kromy



Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 21, 2015 11:34 pm    Temat postu: Świąd pieczenie okolic Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich !

Od niedawna mam pewien problem ale opisze wszystko od początku.

W połowie grudnia załapałem małego hemoroida(Tak malutka gulka prawie nie odczuwalna. W aptece kupiłem maść którą stosowałem. Po jakimś tygodniu - dwóch i problem znikł.

Pojawił się natomiast inny problem(Gdzieś tak pierwsza połowa stycznia)... Na samym początku co jakiś czas doznawałem małego świądu odbytu. Od tak chwile po swędzi i zaraz przestaje. Po paru dniach problem zaczął się nasilać. Przemieniło się to w świąd nie do wytrzymania a podrapanie jeszcze bardziej go nasila... Ale to jeszcze nie wszystko.. Od wczoraj podczas podcierania się już zaczyna mnie piec(Zacząłem podcierać się chusteczkami dla niemowląt .. Od niedawna tak samo zaczęły mnie swędzieć genitalia.. Tzn na początku było tylko przy odbycie i powoli się zaczęło przenosić coraz dalej..

Dodam tylko, że ten krem na hemoroidy który posiadam łagodzi swędzenie na jakiś a potem z powrotem swędzi. Przez to cholerstwo nawet spokojnie nie mogę se pospać gdyż budzę się po parę razy w nocy..

Na skórze nie ma żadnych zaczerwienień, łuszczycy itd.. Myję się regularnie, proszek do prania ten sam i mydło.

Ktoś z Was wie co to może być?

Pozdrawiam !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
brzózka



Dołączył: 24 Lip 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Sty 27, 2015 10:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Świąd w okolicach odbytu towarzyszy hemoroidom.

Należy udać się do lekarza rodzinnego po skierowanie do proktologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Sro Sty 28, 2015 2:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maści, zioła, okłady i inne domowe sposoby na pewno pomagają w łagodzeniu dokuczliwych objawów, ale całkowicie wyleczyć się z hemoroidów można tylko zabiegowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karmela99



Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 17, 2015 1:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja niestety już nawet mam krew z okolic odbytu.. Sad moj lekarz przepisal mi leki na to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group