Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

swedzenie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Kwi 26, 2006 9:38 pm    Temat postu: swedzenie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie na ktore moze ktos zna odpowiedz. Od dwoch dni odczuwam dosc dokuczliwe swedzenie oraz pieczenie w okolicach narzadow rodnych. sa one troche zaczerwienione... czy to moze swiadczyc o jakiejs chorobie
przy ostatnich igraszkach z chlopakiem odczulam niewielki bol ale nastepnego dnia czulam jakby moja pochwa byla troche otarta.
czy moje dolegliwosci wskazuja na jakas chorobe?
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Kwi 26, 2006 10:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a długo juz tak cie to męczy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Kwi 26, 2006 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dwa dni
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Kwi 26, 2006 11:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zapomnialam dodac, choc moze to wcale nie miec znaczenia, ze przez ostatni tydzien bralam dosc silny antybiotyk ( nie jadlam w trakcie kuracji zadnych jogurtow bo nie moglam przelykac) wiec pewnie nie mam zadnej flory bakteryjnej... moze to od tego.... bo nie sadze, ze zbliajaca sie miesiaczka moze miec na to jakis wplyw...
pozdrawiam
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosc
Gość









Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Kwi 27, 2006 3:58 am    Temat postu: hm Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam....moze to byc wynik owych "igraszek",jak i antybiotyku ....ja po kazdym antybiotyku mam takie objawy...zapytaj w aptece o masc lub czopki albo globulki dopochwowe na tego typu dolegliwosci ,bo jest to nieprzyjemne schorzenie.....
Powrót do góry
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Kwi 27, 2006 8:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje bardzo za rade. na pewno tak uczynie. czy srodki farmakologiczne n atego typu dolegliwosc sa ostepne bez recepty?
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Kwi 27, 2006 2:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niektóre tak, te których działanie jest bezpieczne do stosowania samemu można bezproblemu kupić w aptece bez recepty.

Dokładnie Ci już wyjaśni farmacełta(tka), które są i za ile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Kwi 27, 2006 8:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myśle ,że powinaś pujść do lekarza nowego ogólnego i powiedizeć o swoim problemie napewno da ci lek który Ci pomoże.już po dwuch dniach zapomnisz o dokuczliwściach.

---- edit by Paweł:
Prosze nie pisać całego postu wiekimi literami.
Powrót do góry
SŁOWIK
Gość









PostWysłany: Czw Kwi 27, 2006 8:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgarzam sie ze wszystkimi wypowiedzmia. Jeśli to po antybiotykach to mogą to być tzw. drożdze poproś w aptece o lek na twoją dolegliwość. Lek taki niewiele kosztuje.

---- edit by Paweł:
Prosze nie pisać postów wielkimi literami.
Powrót do góry
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Kwi 27, 2006 11:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje wszystkim za rady... na pewno skorzystam
pozdrawiam
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group