Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

swedzace plamy wedrujące po całym ciele

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anet1980



Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 5:03 pm    Temat postu: swedzace plamy wedrujące po całym ciele Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WITAM,DWA DNI TEMY WYSZŁA MI SWEDZĄCA WYSYPKA KTORA Z CZASEM ZROBILA SIE PLAMĄ CZERWONĄ,ZACZEŁO SIE OD SZYI I WEDRUJE RECE,P
TUŁOW,PLECY...WCZORAJ POJECHAŁAM NA POGOTOWIE STWIERDZILI ZE TO ALERGICZNE KONTAKTOWE ZAPALENIE SKORY.DOSTAŁAM 300MG CORHYDRONU W 100ML0,9%NACL,1 AMP ADRENALINY/SC,1AMP PHENAZOLINY/IM 50ML 0,9NACL WE WLEWIE DOZYLNYM.DO DOMU ZYRTEK W TABLETKACH I KREM HYDROCORTISONI.PRZESTAŁO SWEDZIEC TE PLAMY SIE ROZJASNILY A DZISIAJ RANO SZOK KOLEJNE NA UDACH ,KOLANACH I TERAZ PRZESZŁO NA TWARZ.CO TO MOZE BYC??[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cellos



Dołączył: 01 Lut 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 01, 2018 11:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szyszynka1



Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 12:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miałam identyczne objawy, które pojawiły się po zmianie szamponu.

Wróciłam do starego szamponu, a żeby pozbyć się plam i uciążliwego swędzenia sięgnęłam po magnez. Piłam magnez rozpuszczany w wodzie przez 3 dni i przeszło.

A był moment, że drapałam się wręcz do krwi bo tak wściekle mnie swędziało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group