Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Swąd oraz ból warg sromowych.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
r0b3rt



Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 20, 2008 10:50 pm    Temat postu: Swąd oraz ból warg sromowych. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

moją dziewczynę od 3-4 dni swędzą wargi sromowe (również są zaczerwienione) oraz ją bolą. wydzieliny z tego co wiem żadnej nie widziała. do tego wszystkiego spóźnia jej się okres ( powinien 20 sierpnia ) a nie bolą jej jeszcze piersi (zawsze bolały na tydzień przed) wie ktoś może co to jest?

pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi Wink



-------edited by emilka-------
temat przeniosłam do innego działu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 9:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dla mnie to wyglada na infekcje... powinna wybrac sie jak najszybciej do ginekologa... aha i dopoki infekcja nie zostanie wyleczona radze wstrzymac sie z sexem... bo moze to byc zakaźne ;/;/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Doma-12



Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 10:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak to moze byc infekcja lub inne choroby seks jest wskazany... szlyszalam ze ma sie jeszcze wiekszy orgazm przy czyms takim
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
r0b3rt



Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 11:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

inicjacji seksualnej nie mamy jeszcze za sobą, więc ten temat na razie nas nie obchodzi Smile

dziękuję za odpowiedzi, szczególnie emilce na PW.

pozdrawiam,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 2:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Doma-12 napisał:
tak to moze byc infekcja lub inne choroby seks jest wskazany...


wskazany przy infekcji? Shocked co Ty mowisz... to co partnerka ma zarazic partnera i przy tym miec lepszy orgazm? Neutral
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 2:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Doma-12 z Ciebie taki lekarz jak z koziej dupy halogeny. Przestań się udzielać na naszym forum jeżeli masz zamiar pisać takie pierdoły i zmień opis. Jeżeli tego nie zrobisz, dostaniesz ode mnie ostrzeżenie.
Wiesz jakie zasady są podtrzymania takiego opisu - należy przesłać odpowiednie dokumenty do nas.
Nie ma dokumentów, nie ma lekarza.


Ostatnio zmieniony przez Yalissea dnia Pią Sie 22, 2008 10:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 3:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O kurde to chyba każdy głupi wie że seksu się nie uprawia w takich sytuacjach. przecierz zarazi się tylko partnera i w dodatku podrażni :/ Lekarz tym bardziej by to wiedział.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Sie 22, 2008 4:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Doma-12 napisał:
tak to moze byc infekcja lub inne choroby seks jest wskazany... szlyszalam ze ma sie jeszcze wiekszy orgazm przy czyms takim

o ja pierdziu Laughing Laughing Laughing
ja lekarzem nie jestem ale wiem, że jeśli to infekcja to seks nie jest wskazany.
co do orgazmu- to jakiś odchył pisać, że infekcja może wzmagać doznania.

ale się uśmiałam, Laughing Laughing

r0b3rt- niech Twoja dziewczyna idzie do lekarza. nie ma sensu się męczyć a ginekolog może pomócSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
r0b3rt



Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 23, 2008 11:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

już przeszło Wink Maść clotrimazolum zaproponowana przez Emilkę oraz puder alantan pomógł. Wink okres się zbliża bo bolą ją piersi Smile

dziękuję wszystkim za odpowiedzi Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group