Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Suplementy diety przy odchudzaniu?

Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krychaa



Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 12:39 am    Temat postu: Suplementy diety przy odchudzaniu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zaczynam odchudzanie i szukam jakichś skutecznych suplementów diety, które by mi w tym pomogły. macie jakieś sprawdzone środki?

Tytul tematu zmienilam
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ja123



Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 4:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam len mielony. Dodaje sie go do potraw, lub sie je sam np. rozpuszczony w wodzie. Wypełnia żołądek i jest bardzo zdrowy.
Po miesiacu kuracji poprawila mi sie przemiana materii, cera nabrała blasku i oczywiscie schudłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Piotrowa



Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 7:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Każdy ma jakies swoje sposoby i na każdego co innego działa.
U mnie zaczeło sie od picia jogurtu/kefiru na czczo Wink
Potem sięgnęłam po śliwki, siemie lniane itp.
a skończyłam na xennie i innych świństwach. Działaly gwałtownie i niestety uzależniły jelita.
Teraz przeżuciłam sie na błonnik pokarmowy, bardziej naturalny sposob. Biorę od wczoraj, czekam na efekty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marusia



Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: łdz
PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

błonnik pokarmowy czy inne tego typu środki nie są typowo na odchudzanie, one raczej wspomagają naturalne oczyszczanie organizmu i pracę jelit no i tylko pośrednio pomagają utrzymać masę ciała. żeby schudnąć, trzeba stosować racjonalną dietkę, ćwiczyć i pić sporo wody mineralnej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Gru 23, 2008 9:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Piotrowa napisał:

Teraz przeżuciłam sie na błonnik pokarmowy, bardziej naturalny sposob. Biorę od wczoraj, czekam na efekty Smile



czego sie spodziewasz ? blonnik zbija apetyt, dlugo sie trawi

marusia po czesci ma racje.

Choc ja zamiast blonnikow czy innych swinstw od zawsze wole kase dolozyc do jedzenia bo tylko to i ruch zapewnia spadek/wzrost wagi.
poki jesz mniej niz twoje zapotrzebowanie bedziesz chudnac, wiecej bedziesz tyc.

Z suplementownie ma dzialajaych - taka pprawda.
Kofeina pobudzi ale nic wiecej.

Efedryna uzalezni ew poryje głowke.

to wszystko.

Wszelakie blonniki czy inne "suple" mozna wsadzc, miedzy bajki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Piotrowa



Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 30, 2008 3:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Racja.
Podstawą szczupłej sylwetki jest dobra przemiana materii. błonnik wspomaga trawienie, więc działa pomocniczo przy odchudzaniu.
Xenea nie zawiera żadnej efedryny, czy kofeiny. To naturalny preparat.
Biorę juz pare dni i widze efekty. Jestem lżejsza i lepiej się czuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
soczyste_jabłuszko



Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 5:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepszy sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów, to zdecydowanie wysiłek fizyczny. Nie trzeba katować się na siłowni, wystarczą regularne spacery, rower, albo pływanie, które przy okazji bardzo dobrze relaksuje.. Ja akurat lubię się troche pomęczyć i wycisną z siebie 7 poty:) Mobilizuję się ze swoim najdroższym i razem utzrymujemy nasz ciała w formie. Łykamy Bio Cla z zielona herbatą, ten suplement wspomaga budowę masy mięśniowej i spala stłuszcz. Miło, że ma tez działanie przeciwnowotworowe...
Coraz cieplej się robi, wszyscy zaczniemy mniej jeść- naturalna kolej rzeczy:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Filippi



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 5:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja coś też dobrego słyszałam o działaniu cla,no przede wszystkim buduje mięśnie w miejsce zredukowanego tłuszczu, ale jeśli masz jakieś doświadczenia ze stosowania go to napisz, np. w jakim stopniu należ ćwiczyć i jak bardzo ograniczyć dietę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 5:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po xennie czujesz sie moze i lekko, ale jak tylko odstawisz to znowu wszystko wroci do normy, to bledne kolo.

wszystkie potrzebne witamy, ktore zawarte sa w suplementach sa w naturalnych produktach Wink

więcej warzyw!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
soczyste_jabłuszko



Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 5:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już pisałam trochę o [color=red][reklama][/color]. Fajny suplement i tyle. Warto spróbować. Kilku moich znajomy tez to stosuje i nie narzekają. Jak się zdecydujesz i postosujesz trochę, tylko nie ma leżenia na kanapie i opychania się!!!!Wink, to napisz czy jesteś zadowolona;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 1 z 17

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group