Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

STULEJKA ??? - popękana skóra pomocy!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marek444



Dołączył: 08 Wrz 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 08, 2013 7:28 pm    Temat postu: STULEJKA ??? - popękana skóra pomocy! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, ciekaw jestem czy mi ktoś pomoże. jestem dojrzałym facetem, do tej pory nigdy nie miałem problemu z hm..czymkolwiek. Kiedyś po prostu będąc lekko przeziębionym - tak przypuszczam - zawsze brałem antybiotyki, sam bez recepty, ale bez osłonowych. No i w ten sposób chyba nabawiłem się pewnej grzybicy lub tego problemu co mam teraz. W połowie gdzieś penisa pojawiła biała skórka, najpier to mnie bardzo swędziało, ale z czasem tak jest do teraz zaczeło piec. Dermatolodzy to bagatelizowali, jakies maści itd, z czasem wizyta u urloga na regularnych badaniach usłyszałem, że to może być początkowa stulejka, że z czasem może dobrze byłoby wykonać zabieg. Bo tak, w dowolnym momencie mogą ściągać skórkę z napletka ale już w czasie wzwodu zaczyna mnie coraz bardziej piec, czyli pewne znamiona stulejki, ból w czasie sexu, ale od biedy jak nawilżę, nasmaruję da się wytrzymać ale boli - mowa tylko o wzwodzie i z czasem dotykanie go, w czasie wzwodu naciągają się naczynka, pęka skóra, robią się ranki itd błędne koło. Ale kolejnu urolog zbadał mnie, w czasie badania penis jest przecież zawsze w stanie spoczynku, ponaciągał i powiedział, ze nie mam stulejki ale jesli tak bardzo cenię sobie życie seksualne to mogę sobie zrobić zabieg. zapisał maść sterydową która niestety niewiele zdziałała. Boję sie zabiegu, obrzezania, czy są wiec jakies inne sposoby, maści ? może nawet zabiegi ale takie by nie do końca było, ze będę miał osłonięta żołądź, boje sie komplikacji np. po zabiegu ale z drugiej strony jesli sie stulejki nie leczy ... Żaden lekarz nie powie na 100 % czy mam dokonać zabiegu czy tez nie. Nie wiem więc co robić...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Legnarek



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Wrz 09, 2013 8:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jestem specem, ale akurat mój daleki znajomy miał problem ze stulejką i po pierwsze, nie było tam żadnej białej skóry w połowie penisa, ani tym bardziej nie leczył tego operacyjnie. Swoją drogą stulejki nie powinno leczyć się operacyjnie, tylko w przypadku gdy nie jest możliwe oddawania moczu. Objawy mogą być bardzo mylne, zwłaszcza w sytuacji gdy podczas zwodu odczuwasz ból, sądzę jednak, że to bardziej grzybica albo jakaś infekcja.

Czy ta biała skóra jest czasem wilgotna i potrafi zejść, a innym razem jest sucha i pomarszczona?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marek444



Dołączył: 08 Wrz 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 09, 2013 7:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To może mylne określenie, po postu gdy zaczął mnie swędzięc penis, to tak w sumie naokoło pewnego miejsca ale gdzieś mniej więcej w 1/3 od góry penisa, tam po prostu zauważyłem jakby zmienioną skórę, z czasem jakby bardziej popękana w dużym powiększeniu, i tak jest teraz, jakby wiesz spękana powierzchnia wyschniętej ziemi, gdy penis jest w stanie wzwodu to po prostu jakby jest taki pasek wokół jaśniejszej skóry, jakby nie opalonej ? aha, ta popękana skóra nie jest na całej szerokości tego jaśniejszego paska, ale w zasadzie to boli mnie i jest popekany jego fragment, mniej więcej 1/4 powierzchni,ta która jest na przodzie, równolegle do mego ciała, nie zauważyłem żadnej różnicy między tą skórą a inna częścią penisa, czyli odpowiadając na Twoje pytanie, nie jest wilgotna itd, hm..w zasadzie non stop smaruje go różnymi maściami, wspominałem o sterydowej, clotrimazolu, maść szałwiowa, kurcze, różnymi kremami, nawet maścią pilarec - mocznikowa maść jaką dostałem w aptece na grzybicę stóp, smaruję nią, pisze ze poprawia jedrność itd, no i w sumie jesli potrę te miejsca w dowolnym momencie to prawie nie boli, dopiero jak mocniej potrę, ból się zaczyna gdy jest erekcja, nabrzmiewa penis, jakby skóra się naciąga i boli mnie właśnie tam , jak jeszcze jakieś pytania, proszę,,,dzięki za reakcję, chcę zrobić zdjęcia w biały dzień ale nie wiem jak je wstawić tutaj lub gdzieś w sieci na jakimś sewerze, tu zdaje się nie ma możliwości wstawienia rysunku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Astiz



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Wrz 10, 2013 10:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.

To zdjęcie było by bardzo podobne, istnieje wiele stron, na które spokojnie możesz je dodać. Było by łatwiej pomóc.

Jednak faktycznie, wygląda to wszystko na grzybicę. Bo trzeba wiedzieć, że w grzybicy mogą wystąpić objawy stulejki, która powoduje ból podczas stosunku, a zwłaszcza przy erekcji. Również biały nalot, na nie całej długości prącia jest jednym z objawów grzybicy i ciągle wszystko mi na to wskazuję, dlatego to zdjęcie mogło by bardzo pomóc.

Spytam jeszcze, czy lekarze lub dermatolodzy przepisali Ci leczenie doustne, czy tylko przepisane zostały maści? Skuteczniejsze jest właśnie leczenie doustne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group