Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

studia a małe dziecko

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
1dorota



Dołączył: 14 Maj 2014
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 24, 2017 11:29 pm    Temat postu: studia a małe dziecko Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do młodych mam. Czy da się pogodzić studia dzienne z opieką nad rocznym dzieckiem.
Moja siostra tuż po obronie licencjatu urodziła synka. Teraz maluch skończył już roczek i chciałaby od października iść na studia i zrobić tytuł magistra.
[zakaz zamieszczania linków na forum]
Znalazła studia II stopnia na kierunku Logistyka. Ma już licencjat z logistyki więc studia były by uzupełnieniem jej wiedzy.
Studia II stopnia wydają się mniej absorbujące niż studia licencjackie. Jak przeglądałyśmy program wybranego przez nią kierunku to zajęcia są poniedziałku do czwartku maksymalnie do 15. To tak jakby chodziła do pracy. A przecież nie wszystkie zajęcia są obowiązkowe.
Chciałam jej coś poradzić dlatego potrzebuje opinii osób, które miały takie sam dylemat. Czy udaje się to jakoś pogodzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group