Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

stres, ze mimo wszystko....

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 6:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiedyś już pisałam... czytałam statystyki, że na 36.800 kobiet, zażywających tabletki antykoncepcyjne przez 1 rok, nie zabezpieczające się niczym innym więcej, zaszło tylko 63.

To tak dużo?? Cool
zastanów się Scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

scarlett napisał:
A podobno przy tabletkach mialo byc spokojniej Crying or Very sad


bo tak powinno byc...przeciez to jest więcej niż sama prezerwatywa co nie?
uwierz troche w ich "moc"

nu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
introligator



Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: się biorą dzieci?
PostWysłany: Sro Sie 20, 2008 6:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yalissea napisał:
Kiedyś już pisałam... czytałam statystyki, że na 36.800 kobiet, zażywających tabletki antykoncepcyjne przez 1 rok, nie zabezpieczające się niczym innym więcej, zaszło tylko 63.

To tak dużo?? Cool
zastanów się Scarlett


I rozumiem, że w tych 63 kobietach zawierają się te, które pominęły którąś, zwymiotowały itp?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
introligator



Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: się biorą dzieci?
PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 12:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cholera obiecałem sobie, że nie napiszę już postu tego typu tutaj, ale jednak, nie dam rady, nie wytrzymam.

Moja kobieta bierze Yasminelle, właśnie kończy drugie opakowanie. Podczas brania pierwszego miała codzienne plamienia, potem przyszło krwawienie z odstawienia, zaczęła brać drugi blister i było wszystko okej. O ile przy pierwszym opakowaniu jeszcze używaliśmy gumek, tak teraz kilka razy stwierdziliśmy, że spróbujemy bez, że bierze tabletki i że po to się je przecież bierze, i że wszystko będzie okej. Dzisiaj wzięła ostatnią pigułkę.

No ale od jakiegoś tygodnia dziewczynę napadają bóle głowy i nudności, wczoraj nie mogła zasnąć i w nocy wymiotowała po raz pierwszy. Jest ciągle przybita i strasznie nerwowa. Jak się zapewne domyślacie w tym momencie całe moje zaufanie do tych pigułek poszło się... kochać.

Czy to możliwe, żeby te problemy ze zdrowiem to były po prostu skutki uboczne, które nie pojawiały się wcześniej? (powtarzam - kończy drugie opakowanie) Jeżeli rozpatrywać te akcje pod kątem objawów ciąży to po jakim czasie tego typu objawy się pojawiają?

Zaraz z nerwów sam urodzę chyba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 4:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak brała prawidłowo pigułki, to nie jest w ciąży. zresztą przekonacie się obydwoje jak dostanie krwawienia z odstawienia. a objawy, które opisujesz niestety mogą być skutkami ubocznymi hormonów. jeżeli nie znikną po 3cim opakowaniu, to warto by przejść się do gina, bo może będzie trzeba zmienić tabletki
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
introligator



Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: się biorą dzieci?
PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 11:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedź Smile Tylko jeśli jeszcze można... Bo w zasadzie to głównym celem poprzedniego postu było dowiedzenie się, kiedy tego typu objawy (wiadomo, że mogą to być skutki uboczne pigułek, ale kurczę z drugiej strony pojawiłyby się tak w połowie drugiego opakowania dopiero?), mogą być objawami ciąży. W sensie po jakim czasie od zapłodnienia. Bo kurczę nie mogę się w necie doszukać.

A tak swoją drogą czy takie czynniki jak stres, czy choroby mają wpływ na to krwawienie taki, jaki mają na przykład na zwykły okres? Czy jeśli w poprzednim miesiącu zaczęło jej się z 2 na 3 dzień po odstawieniu, teraz będzie w tym samym czasie bez względu na wszystko?

To jest chore, niby zna się fakty, niby zna się mechanizmy, a pieprzony stres wyżera człowieka od środka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Wrz 06, 2008 11:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krwawienie z odstawienia nie musi się zawsze pojawiać tego samego dnia a objawy typu nudności, bóle głowy itp. mogą się pojawić już w 2-8 tygodniu ciąży.
rany boskie, jak się tak stresujecie to zaprzestańcie seksu, bo się wykończycie nerwowo!
przecież dziewczyna nie będzie co miesiąc robić testów, zeby sprawdzić czy przypadkiem przy prawidłowo branych tabletkach nie zaszła w ciąże...
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
introligator



Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: się biorą dzieci?
PostWysłany: Nie Wrz 07, 2008 8:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Okej, właśnie dostała krwawienie, wszystko gra. Matko Boska powiem szczerze, że to "zaprzestanie seksu" to niegłupia opcja xD

Nie no teraz będzie już luz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Wrz 07, 2008 11:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

introligator napisał:
Nie no teraz będzie już luz.

obiecaj ! :P
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
introligator



Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: się biorą dzieci?
PostWysłany: Pon Wrz 08, 2008 12:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Obiecuję Very Happy

Człowiek niestety żeby zmądrzeć musi swoje przeżyć Wink Moich jęków tutaj już w takim razie nie przeczytacie Very Happy

Przynajmniej na tego typu temat Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group