Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Straszny sen

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GrażkaGrażynka



Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 06, 2014 4:39 pm    Temat postu: Straszny sen Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja miałam sen z piątku na sobotę, żeby było jasne, że nakryłam faceta z innym mężczyznom w łóżku!!! On stwierdził, kiedy ja okładałam drania, że ten mój partner nie był spełniony Very Happy takie słowa usłyszałam i pamiętam z tego snu. Coś, ktoś się domyśla? Jakoś powinnam reagować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Gru 08, 2014 11:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj tam nie sądzę Smile Trudno to ocenić bo nie u niektórych osób faktycznie sny mogą coś oznaczać bądź coś sugerować ale to też jest sytuacja raz na jakiś czas.. być może kiedys pomyślałaś sobie o zdradzie, jak by to było i co by się stało, ta informacja utknęła Ci gdzieś w mózgu i on sobie o tym ostatnio przypomniał, mieszając inne informacje. Tak właśnie działa mózg podczas snu, nie jest w stanie wszystkiego jednocześnie odtworzyć z każdym szczegółem i z stąd pojawiają się liczne braki, pustki, dziwne przejścia z jednego pokoju do drugiego w czasie snu i tak dalej. Czasem nawet krótka myśl, która była dość znacząca może przyczynić się do snu, czasem nawet jakiś poboczny fakt który dał nam na chwilę do myślenia, no różnie to bywa naprwadę Smile Zawsze możesz mieć go na oku Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Nie Gru 28, 2014 7:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Według Freuda sen o zdradzie oznacza, że jesteśmy znudzeni naszym związkiem i podświadomie szukamy nowych wrażeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nike



Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 28, 2014 8:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wg Freuda zawsze i wszędzie chodzi tylko o jedno, mam wątpliwości co do jego "autorytetu", zwłaszcza że uczy się o nim już tylko w ramach historycznych ciekawostek. Ot, taki dziadek psychologii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Czw Sty 29, 2015 1:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nike napisał:
Wg Freuda zawsze i wszędzie chodzi tylko o jedno


Czyli o co?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
orfeuszka



Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 10:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to tylko sen, daj spokój. Mnie mój mąż stale śni się w jakiś dziwnych sytuacjach, dziwnie się zachowuje albo się z nim w śnie kłócę no i co z tego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mazurka-mazurkiewicz



Dołączył: 07 Paź 2015
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 07, 2015 1:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powinnaś się obrazić za to, że cię zdradził we śnie, hihi Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
joanna45



Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 03, 2016 12:09 pm    Temat postu: Re: Straszny sen Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

GrażkaGrażynka napisał:
A ja miałam sen z piątku na sobotę, żeby było jasne, że nakryłam faceta z innym mężczyznom w łóżku!!! On stwierdził, kiedy ja okładałam drania, że ten mój partner nie był spełniony Very Happy takie słowa usłyszałam i pamiętam z tego snu. Coś, ktoś się domyśla? Jakoś powinnam reagować?


A jak zeraogawałaś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
axel



Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 23, 2016 12:01 pm    Temat postu: odp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

też mam ciągle koszmary
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kajdo



Dołączył: 17 Wrz 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 17, 2016 8:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem świadczy to o twoich kompleksach, ze podswiadomie czujesz cos w tobie brakuje dla niego;)
http://pikavippivertailufi.com
http://lan-dk.com
http://miniprestamosrapidosonline.eu


Ostatnio zmieniony przez kajdo dnia Pią Maj 18, 2018 4:47 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group