Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Strach przed...

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 1:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To zależy od lekarza. Ja, kiedy miałam 16lat, trafiłam na takiego, który wogóle nie chciał mnie przyjąć bez opiekuna. Znalazłam innego, któremu wisiało ile mam lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yankes



Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 1:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, szkoda ze w tym przypadku trzeba liczyc na szczescie a nie na cos wiecej ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
monia111



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 19, 2006 11:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałam podobne obawy co Twoja dziewczyna tzn. wstydziłam się pójść a ten strach okazał się zupełnie niepotrzebny. Oczywiście o takim badaniu nie sni się po nocach ale da sie to przeżyć a potem ma sie czyste sumienie że wszystko jest w porzadku i pigułki są dobrze dobrane, bo z tym nie ma żartów. Lekarza nie zdziwi wiek Twojej dziewczyny bo duuużo młodsze juz do niego przychodzą,no i powinniście wybrać jakąś pania doktor żeby było mniej krepująco. Zresztą jak Twoja dziewczyna uprzedzi lekarza że to jej pierwsza wizyta lekarz na pewno wyjaśni jej wszystko dokładnie i w miłej atmosferze:) pozdrowionka!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasi3nka
Gość









PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 12:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam podobny problem... chce rozpoczac wspolzycie z moim chlopakiem, ale obawiam sie wizyty u ginekologa....

niestety nie jestem jeszcze pelnoletnia, mam 16 lat i boje sie, ze moi rodzice w jakis sposob dowiedza sie, ze poszlam do lekarza po pigulki... czy moge miec pewnosc, ze lekarz nie poinformuje o tym rodzicow?

pozdrawiam ; )
Powrót do góry
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 1:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie ze mozesz byc pewna. Lekarza a takze pielegniarki obowiazuje tajemnica zawodu. Nie wolno im opowiadac o swoich pacjentach i ich dolegliwosciach nikomu. A co do samej wizyty to nie jest strasznie. Moze niezbyt przyjemnie ale u dentysty moim zdaniem jest gorzej Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasi3nka



Dołączył: 25 Sie 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 6:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ufff... no to kamien z serca Razz


dziekuje za opowiedz ; )


pozdrawiam! ; )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group