Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stosunek w pierwszym dniu okresu - obawy...

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 11:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O zesz ty! Niezle mi dolozyles Wink Nie uwazam sie za feministke.Jesli nie zgadzam sie z facetem to chyba nie znaczy dla ciebie ze facetow nie lubie. Nie bierz tak wszystkiego do siebie sloneczko:wink: Po prostu pisze tak jak mysle a nie tak jak wypada.Jak przejrzysz moje posty to zobaczysz ze jestem o wiele bardziej surowa wobec kobiet Wink
Ale przyznaje- jak kazdy miewam czasem gorszy dzien i moze wtedy bywam niemila za co z gory i z dolu wszystkich przepraszam Embarassed Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Sie 18, 2006 9:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co chcesz uzyskać, ale popisujesz sie teraz, Lord'zie.

Piszesz najpierw że nadal sie boisz, zawsze jakieś "ale", nie pewna siebie, swoich odczuć, tak jak byś nie była gotowa wogóle do współżycia a teraz jakieś teorie, dostałaś ochrzan odemnie i dobrze, traktuj to jako klaps w tyłek, bo prawdziwe lanie może jeszcze nadejść (nie odemnie ale od życia, i chyba by ci sie jednak przydało).

A pisze nie tylko po to abyś ty przczytała (czyta to wiele osób które nawet nigdy niczego tutaj nie napiszą Wink )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzulka
Gość









PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 10:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich:) mam takie pytanie i prosze o pomoc, więc dzis kochalam sie z moim ukochanym, byl to stosunek przerywany koniec byl na zewnątz jednak wydaje mi sie ze troszke zostalo we mnie, byl to tez pierwszy dzien miesiączki i po stosunku postanowilam rozpoczać pierwsze opakowanie tabletkek "cilest", w związku z tym moje pytanie brzmi czy nie grozi mi ciaża? Rolling Eyes
Powrót do góry
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie grozi. Chyba ze twoje cykle sa bardzo krotkie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 12:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za odp Kobieto:) cykle trwaja +- 30 dni, wzielam tą wspomnianą tabletke o godz 21 a teraz jest godz 24 i zle sie czuje jest mi mdlo i odczuwam zawroty glowy czy to moze byc spowodowane braniem taletek??
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group