Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stosunek przerywany przed okresem a później okres

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magnolia123



Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 6:32 pm    Temat postu: Stosunek przerywany przed okresem a później okres Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć kochani, mam do Was takie pytanie. 07.03 przeżyłam swój pierwszy raz, stało się to bez zabezpieczenia (tak, wiem... też jak o tym pomyśle to jest mi głupio ale stało się), dwa dni później czyli 09.03 dostałam okresu. Stosunek to było kilka pchnięć bez wytrysku, nie nastąpił on też na zewnątrz. Ok. 8 godz. później doszło do podobnego zbliżenia, również bez "finału". Dodam, że 07.03 i 08.03 dodatkowo zrobiłam sobie test na owulację i wynik był ujemny czyli nie powinna ona wystąpić w przeciągu 24-36h.
Przed okresem od 7.03 bolał mnie brzuch (konkretnie lewy jajnik), takie bóle mam zwykle w trakcie okresu a nie przed nim. Obecna miesiączka jest o wiele mniej obfita od poprzednich - pojawia się taka "czysta" krew, mało w niej śluzu, mało skrzepów co miało miejsce zawsze wcześniej, czuję się dobrze nic mnie nie boli. Moje cykle trwają od 31 do 34 dni. Ostatni to było 34 dni ale myślę, że przeciągnął się przez stres związany z sesją. Teraz okres przyszedł po równych 31 dniach. Dodam że jestem lekko przeziębiona a wcześniej spotkało mnie dosyć stresujące wydarzenie. Czy Waszym zdaniem mam się czego bać, czy może to oznaczać ciążę? Bardzo proszę Was o pomoc bo naprawdę nie wiem co myśleć. Dziękuję!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Mar 11, 2014 9:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W ciąży nie jesteś. Z pustego i Salomon nie naleje jak to sie mówi Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
magnolia123



Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 11, 2014 6:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nowicjuszka napisał:
W ciąży nie jesteś. Z pustego i Salomon nie naleje jak to sie mówi Smile


Dziękuję za odpowiedź! :* A czy ten stosunek może mieć jakiś wpływ na to, że mój okres jest inny niż wszystkie tzn. nie tak obfity, krew bardziej czerwona, brak skrzepów...?
Bałam się, że preejakulat mógł tu coś namieszać ale jeśli jest okres w terminie (niezbyt obfity ale jest) to nie mam powodów do obaw?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Mar 13, 2014 12:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie kazda miesiączka jest taka sama. Wiele zalezy od poziomu hormonów, grubosci błony sluzowej jamy macicy, która w kazdym cyklu moze przyrastac o mniej lub wiecej, od naszej ogólnej akywności, od tego czy jest jakas infekcja w organizmie. Czynników jest całe mnóstwo.

Nie ma sie czym martwić.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group