Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stosunek analny

Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stokrotkaaa



Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 12:25 am    Temat postu: Stosunek analny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam Smile

mam takie pytanie jak to jest z tym sexem analnym Razz razem z Moim partnerem robimy takie rzeczy o ktorych sie innym nie snilo teraz postanowilam iz chcialabym sporubowac sexu analnego nie boje sie tylko jak zrobic ta lewatywe przed zeby sie oczyscic i w ogole Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 12:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lewatywe?? moim zdaniem jest niepotrzebna... wystarczy sie wypruznic przed i tyle, ja nigdy nie robilam lewatywy i bylo ok Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 7:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lewatywę? bez przesady Very Happy Very Happy
tak jak pituszka napisała - wypróżnić się i będzie ok. tylko może nie tak przed samym seksem. Wypróżnij się ok. 20-30 wcześniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stokrotkaaa



Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 10:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czytalam o tym sporo i czesco prawie wszedzie bylo pisane o lewatywie Razz a jak nigdy nic z takich rzeczy ani oczyszczania nie robilam Razz tak wiec nie chcialabym zeby przypadkiem cos wydowstalo sie innego za tym pierwszym razem hihihi. A poza tym jak odczucia przyjemne i czy bolesne :O ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Lut 16, 2008 10:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zalezy od tego jak sie zabierzecie Razz jesli bedzie pomału, spokojnie to napewno beda lepsze odczucia anizeli szybko i na "hama". Mozesz dla wygody zastosowac żel z durexa, nawilzy i ułatwi wejscie Razz. zycze milych doznan Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stokrotkaaa



Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 19, 2008 9:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heh wiesz lubimy na chama Very Happy szybko energicznie i wyuzdanie Very Happy to nas bardziej kreci niz powolny sotunek no ale jak na pierwszy raz to raczej zrobimy to powolutku Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też mam z tym problem już kilka razy próbowaliśmy to z mężem robić ale kiedy on tylko wkłada to odczuwam mały ból ale mam takie wrażenie jak bym miała zaraz sie wypróżnić i odrazu się wycofuje choć bardzo bym chciała wraz z mężem to wypróbować.Pozdrawiam


Ps. chciałam podkreślić to że przed każdą próbą się wypróżniałam ale i tak było takie odczucie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może spróbujcie kupić jakieś małe wibratory na początek, mniejsze od członka męskiego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 11:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kasiu takie odczucie jest zawsze na samym poczatku... ale potem przechodzi, ja zaczynalam tylko od czlonka a nie od wibratorow, dwie proby nieudane ale za trzecim dalismy rade.... Smile
wiec powodzenia zycze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
angel87



Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gorzów Wlkp.
PostWysłany: Sro Maj 28, 2008 1:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heh nie wiedziałam, że anal ma takie powodzenie... Szczerze mówiąc nie chcę tego próbować na razie jest mi dobrze w łóżku tak jak jest Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 1 z 13

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group