Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stomatolog w Gliwicach

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 11:45 am    Temat postu: Stomatolog w Gliwicach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie znalazłem tutaj takiego tematu a aktualnie szukam jakiegoś dobrego stomatologa z Gliwic.... Czy macie namiary na kogoś konkretnego?
_________________
http://www.biomedical.pl/forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam zapisanie sie do kliniki stomatologicznej Arte Clinic. Bardzo profesjonalny stomatolog,zyczliwa i uczciwa osoba,a to teraz nie czesto spotykane...mimo ogromnego strachu przed dentysta wiem teraz, że stomatolog to zrozumie i wyleczy....na dlugi czas. Bardzo istotne było dla mnie to ze leczenie mnie nie bolało a właśnie bólu bałem się bardzo bo wcześniej chodziłem do innej kliniki stomatologicznej, w ktorej nie dość, ze nie było tanio to jeszcze bolało..... I za cos takiego to dziekuje.
https://arteclinic.pl/stomatologia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luizjana



Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 1:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Owszem znam bardzo dobry gabinet stomatologiczny w Gliwicach i chętnie polecę. Mianowicie Vita Dent, gabinet stomatologiczny na ulicy Częstochowskiej. Jedyny taki gabinet jaki znalazłam gdzie można leczyć zęby bez użycia wiertła, bez lęku, bólu, tylko z użyciem nowoczesnych metod. Znieczulenie komputerowe wykonują, przed leczeniem za pomocą lasera diagnozują gdzie jest próchnica. Leczą kompleksowo przy tym, większością problemów z zębami się zajmują, w tym chirurgią i stomatologią estetyczną. Ceny wcale nie są wygórowane a specjaliści naprawdę najlepsi w mieście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group