Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

staw rzekomy kosci udowej-brak zrostu 8 operacji

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lucyna015



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 23, 2006 7:35 pm    Temat postu: staw rzekomy kosci udowej-brak zrostu 8 operacji Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nikt nie chce mi pomoc, jestem zrozpaczona. Moze znajdzie sie kompetentna osoba ktora mi pomoze. Choruje od 10 lat, ciagle operacje, przeszczepy, aparaty zewnetrzne i bez szansy na normalne zycie. Jestem krolikiem doswiadczalnym. Załaczam zdjecie RTG, prosze o wypowiedz! i szczery opis...


http://s000.wyslijto.pl/?file_id=76781662429232126528
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
unserek



Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Nie Gru 31, 2006 11:31 am    Temat postu: staw rzekomy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam podobny przypadek, zlamana kosc udowa, 2 lata, 3 operacje w dobrych osrodkach i nic, kompletnie nic, caly czas o kulach. Nie wiem co dalej robic. A moze leczenie za granica. To na pewno kosztuje i to sporo, ale nie chce utracic nogi. Prosze o porade i wskazowki. Moze ktos mial podobny przypadek? Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ra-ra



Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 3:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam złamaną kość udową od 12 czerwca 2006, pierwszy zabieg - zespolenie płytą AO, materiał uległ uszkodzeniu (płyta się wygięła o 15 stopni, na szczęście nie złamała). Drugi zabieg miałem w sierpniu, usunięto mi płytę, wstawiono gwóźdź śródszpikowy ryglowany 3 śrubami. Po ostatnim rentgenie diagnoza - brak zrostu, czeka mnie trzecia operacja - autoprzeszczep szpiku celem pobudzenia zrostu. 10 m-cy o kulach (miało trwać sześć).

Zażywam cały czas wapno, rexorubia, venescin, detralex, jem serki, galaretkami z kurzych łapek i innych świńskich ogonów dosłownie już rzygam... ale staram się zjeść codziennie chociaż jedną.

Dowiedziałem się niedawno, że przy braku zrostu kości przyczyną może być spożywanie alkoholu, siedząc na d... przez tyle miesięcy trudno to czasem znieść na trzeźwo, ale od tego czasu ograniczam się, raz w tygodniu piwo do obiadu.

Jeśli ktoś ma podobną sytuację, zapraszam do podzielenia się uwagami. Unuserek, nie podałeś e-maila, pisz na PW. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group