Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Starter od Dr Michaels

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pinto



Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 18, 2012 1:19 pm    Temat postu: Starter od Dr Michaels Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, w jednym z wątków na forum czytałem o dermokosmetykach na łuszczycę dr michaels, pisaliście że można sobie kupić tzw "starter", chętnie bym wypróbował, bo nie chcę od razu kasy wydawać na całe opakowanie jak ma mi nie pomóc (jak wiele innych maści, które próbowałem) ale nigdzie nie mogę znaleźć tego startera. proszę o info skąd mogę to zamówić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mandragora



Dołączył: 27 Paź 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Lut 20, 2012 5:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Być może nakład został wyczerpany, jak nie ma na stronie www. Jak chcesz być pewny, to napisz maila albo zadzwoń do dystrybutora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinto



Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 21, 2012 2:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Napisałem do nich maila i rzeczywiśćie nakład startera został wyczerpany Sad , zaproponowali mi jednak fajny system sprzedaży ratalnej na który się chyba zdecyduję, bo korci mnie żeby sprawdzić czy te preparaty są rzeczywiście takie skuteczne jak piszą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mandragora



Dołączył: 27 Paź 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sro Lut 22, 2012 3:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dopóki nie spróbujesz to nie przekonasz się czy są rzeczywiście skuteczne, powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group