Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

starania o dziecko po wyjęciu spiralki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Guśka



Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: podlasie
PostWysłany: Pią Lip 20, 2007 3:13 pm    Temat postu: starania o dziecko po wyjęciu spiralki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Smile
9 lat miałam w sobie spiralkę.4 miesiące temu ją wyjęłam.od 3 miesięcy staramy się o dziecko i nic.przeczekaliśmy zalecany przez ginekologa miesiąc.zrobiłam podstawowe badania i testy owulacyjne.z seksem trafiamy zawsze w dni płodne.i nic się nie udaje.nie zachodze w upragnioną ciążę...
czy któraś z Was po wyjęciu wkładki miała podobne problemy?
fizycznie jestem zdrowa,mąż też.mamy już dziecko.więc to chyba nie jest niepłodność?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sob Lip 21, 2007 10:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nieplodnośc to to nie jest na pewno... hmmm może po tak długim czasie ze spiralką musiasz odczekac jeszcze do miesiąca czasu i wtedy spróbowac.. a jak nic nie pomoże to udaj się do ginekologa:)

nu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Lip 21, 2007 1:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podobno po wyjęciu wkładki kobieta odzyskuje płodność już podczas pierwszego cyklu, ale z wypowiedzi wielu kobiet wiem, że nie jest to takie proste. owszem, zdarzają się przypadki, że nawet jest ciąża w pierwszym cyklu, ale fakt jest faktem, że śluzówka musi sie zregenerować a do tego potrzeba czasu.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Guśka



Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: podlasie
PostWysłany: Sob Lip 21, 2007 5:58 pm    Temat postu: Dzięki... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...dziewczyny za odpowiedź.będę więc cierpliwa i poczekam jeszcze troche.
a może wiek też działa na moją niekorzyść.mam 30 lat(mając 20 urodziłam 1dziecko)no i ten długi czas noszenia wkładki...generalnie jestem jeszcze 'produktywna' Smile chyba...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sloneczko2000



Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 13, 2007 12:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć guśka!!! Jestem ciekawa czy ci się udało? Mam podobny problem. 7 lat nosiłam spiralkę, wyjeła w lutym tego roku. Niby wszystko było ok!! Ale się nie udawało.ginekolog zalecila zrobienie badanie poziomu prolaktyny.okazał się za wysoki.
Czy robiłaś może takie badanie.?Może tu jest problem? Rolling Eyes


------edited by emilka-----
proszę nie pisać całych postów wielkimi literami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group