Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

spuchniete oko

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowa127



Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 01, 2013 11:13 am    Temat postu: spuchniete oko Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzien dobry,
2 dni temu doznalam urazu oka. Nie za bardzo rozumiem jaka byla tego przyczyna. Poczulam w oku cialo obce - tak mi się wydawało - i próbowałam je usunąć przy pomocy np. chusteczki. Jednakże oko stało się żółte - cała powierzchnia za wyjątkiem żrenicy. Czułam jakby coś się rozlało w tym oku. Czułam żrenicę i całą gałkę oczną. Nie potrafiłam poruszać głową. Na oko zastosowałam okłady. Pomogły. Wczoraj oko zdawało się być zdrowe, ale dziś od rana jest znowu spuchnięte i znowu mam wrażenie ciała obcego wewnątrz.
Co to może być?
Z góry dziękuję za odpowiedż i pozdrawiam,
nowa127
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ekspert Starazolin



Dołączył: 18 Sty 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 18, 2013 5:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Możliwe, że coś wpadło do oka i uszkodziło rogówkę-stąd uczucie ciała obcego. Możliwe też, że to reakcja zapalna na jakiś alergen. Dla pewności udaj się do okulisty.
Pozdrawiam, Ekspert Starazolin HydroBalance
----------------------
Eksperci Starazolin HydroBalance to profesjonalny zespół, który pomoże Ci przynieść ulgę zmęczonym oczom. Jeśli masz pytania, wejdź na nasz profil: www.facebook.com/MojeOczyStarazolin oraz do aplikacji Zapytaj okulistę: http://on.fb.me/Z4AhYb Więcej informacji na temat tego, jak dbać o oczy, znajdziesz tu: www.mojeoczy.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ELZBIETA KŁYSZEJKO



Dołączył: 30 Mar 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Jaworzyna Śląska
PostWysłany: Sob Mar 30, 2013 10:04 am    Temat postu: opuchlizna wokół oka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miłe Panie !!! też mam ten problem z opuchlizną oka trwa to już trzy lata po wielu wizytach i badaniach nic nie stwierdzono oko super nie ma czego się czepić .wyczytałam w internecie że może być przyczyna tarczyca,więc na własna rękę zrobiłam badanie na tarczycę badanie potwierdziło że mam nadczynność tarczycy .Tarczyca uszkodzi oko w bardzo wysokim stopni nieleczona potrafi zrobić wytrzeszcz oka czyli tzw.choroba baswagradewa może nie prawidłowo napisałam nazwę tej choroby Pod wpływem długiego leczenia ten obrzęk może się cofnąć (jeżeli nie to skończy się zabiegiem tzw.kosmetycznym)u okulisty.Jeżeli stwierdzicie Panie że to jest tarczyca (po wyniku)to radzę poszukać bardzo dobrego endokrynologa.Współczuję bo ja też to przechodzę jest to bardzo długie leczenie pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ew792



Dołączył: 20 Lut 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 20, 2015 8:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie mam takie same doświadczenia... po chodzeniu od lekarza do lekarza w końcu doczekałam się diagnozy..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Halinka098



Dołączył: 30 Maj 2018
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 2:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czytając to aż sama czuję ból oka. Kilka lat temu miałam zapalenie rogówki i domyślam się, ze to właśnie może być jakieś uszkodzenie rogówki. Nie lekceważ tego i idz szybko do lekarza, bo wzrok mozna stracić. Poszukaj na www.ranking.abcZdrowie.pl tam prywatnie i szybko umówisz się na wizyte Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AshleyS



Dołączył: 13 Cze 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 12:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja miałam podobne objawy latem. Okazało się, że to była alergia! Od tego czasu staram się dbać o oczy a tym bardziej latem, kiedy objawy alergii się nasilają Wink
_______________________________________
http://pryzmat-okulistyka.pl/zadbaj-o-oczy-latem/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
papajamaja



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 8:07 pm    Temat postu: papajamaja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pewnie już dawno po problemie, ale na przyszłość dla wszystkich którzy to czytają, polecam stronke https://ranking.abczdrowie.pl/s/okulista , są tam serio wysokiej klasy specjalisci którzy mają ogromną wiedzę i doświadczenie. Nie raz korzystałam i zawsze jestem zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group