Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Spuchnięta warga sromowa i upławy

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Lis 18, 2008 1:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie nie można...chyba że ma się problem ze współżyciem, to wtedy ewentualnie można stwierdzić ze jest "pomniejszona"...

A jedyne co mi się z motylkiem skojarzyło (jeśli założyć że wiolusia patrzyła nie na sam wierzch swoich narządów rodnych tylko raczej na przedsionek pochwy) to właśnie błona dziewicza...która u różnych kobiet różnie wygląda...

Ale równie dobrze mogą to być wargi sromowe z łechtaczka...

Ciężko wyczuć po takim opisie... Neutral

Tak czy tak, wiolusia nie martw się bo to nie jest jakiś problematyczny defekt...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiolusiaaa17



Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Lis 18, 2008 6:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przepraszam Was chodzilo mi o wargi ... Very HappyD pomyłka...:/ no sa tak jak by powiekszone lekko zaczerwinione. swedzi i piecze i sa duze.... tak zwany motylek przynajmniej tak slyszalam ze to sie tak nazywa...Ale nie jestem pewna...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Lis 18, 2008 7:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może to być infekcja, może to być podrażnienie, może to być alergia. najlepiej jakbyś się wybrała do ginekologa. póki co możesz kupić w aptece tantum rosa do przemywania warg sromowych, maść clotrimazolum i lacibios femina w celach odbudowywania flory bakteryjnej w pochwie (żeby ew. infekcja nie zaatakowała pochwy). to tak "na już". mi zwykle pomaga, ale i tak do lekarza trzeba pójść
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiolusiaaa17



Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Lis 18, 2008 7:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oki jutro sobie kupie a mozesz mi jesszcze powiedziec w jakiej to jest mniej wiecej cenie ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Lis 18, 2008 9:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

saszetki tantum rosa ok. 3 zł za sztukę
maść clotrimazolum ok. 3-4 zł
lacibios femina ok. 20zł u mnie, ale różnie bywa. widziałam za 18 ale też za 27! to apteka narzuca marżę

jutro zadzwoń do gina i umów się na wizytę, bo może jak szybko Cię przyjmie, to od razu będziesz miała leki lub przynajmniej będziesz wiedziała, co się dzieje
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiolusiaaa17



Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Lis 18, 2008 9:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oki dzieki Ci bardzo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group