Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sprawdzone maseczki na twarz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
#Marlena



Dołączył: 27 Wrz 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 27, 2015 2:27 pm    Temat postu: Sprawdzone maseczki na twarz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakie maseczki na twarz najczęściej robicie? Kupujecie gotowe czy robicie same? Jakie są najbardziej skuteczne i przy jakim rodzaju cery. Ja ostatnio czegoś poszukuje na cerę naczynkową i jednocześnie trądzikową. Ktoś coś poleci coś sprawdzonego w dłuższym okresie czasu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marsylia



Dołączył: 24 Lis 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 24, 2016 6:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

https://www.biomedical.pl/uroda/domowe-maseczki-na-twarz-6319.html - tu masz kilka maseczek do cery naczynkowej
co do maseczek do cery trądzikowej to możesz wymieszać ocet jabłkowy (1 łyżeczka) z 1 łyżeczką miodu, 2 łyżeczkami ostudzonej zielonej herbaty i 5 łyżkami cukru. Mieszasz, nakładasz, masujesz kilka minut i zostawiasz na skórze na 10 minut, później spłukujesz. Stosowanie: 1-2 razy w tygodniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agnieszkanowak
Spamer


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 09, 2016 12:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja zamawiam z allegro maseczki koreańskie. Kosztują od 5-10zł, ale dają efekt po skończeniu zabiegu, a nie jak nasze zwykłe drogeryjne.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lilianka00



Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 31, 2016 2:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja na moją cerę trądzikową stosuję maseczkę z drożdży - leczy pryszcze a wcale nie wysusza cery Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sinless



Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 19, 2016 2:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja na moją trądzikową cerę stosuję sprawdzoną maseczkę z kurkumy. Moja twarz zmieniła się niewyobrażalnie !! Poznikały wszystkie niedoskonałości a przebarwienia są dużo jaśniejsze. Do maseczki daję łyżkę jogurtu naturalnego, łyżeczkę miodu, trochę soku z cytryny, szczyptę kurkumy, kilka kropel oleju tamanu i kilka oleju marula. To jest najbardziej sprawdzona maseczka na twarz jaką miałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group