Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Spóźniony okres (part.4)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tazuna



Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 18, 2010 7:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odpowie mi ktoś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Paź 18, 2010 7:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie popędzaj użytkowników!!!Jak ktoś będzie na Forum to na pewno odpowie!Zapoznaj się z Regulaminem!!!

I opóźnić i przyspieszyć. Zależy od organizmu.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tazuna



Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 18, 2010 4:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A dreczy mnie jeszcze jedna sytuacja koło 12 dnia tego cyklu kiedy miała mokro, bylismy w pozycjach seksowych ale nie uprawialismy go tylko dotykalismy sie narzadami przez jej leginsy. Ona nie miała wtedy majtek tylko same leginsy, wczesniej robiła mi loda, gdy przyłozylem mojego człona do jej narzadów moj członek był bardzo mokry, tzn taki kleisty. Moze to była jej ślina,albo ja się spościłem, ale wątpie ze się spościłem ponieważ bym to czuł. Czy gdybym sie faktycznie spościł na jej leginsy w okolicach łechtaczki, to czy ona mogła by zajść ? był to 9 października. a 28 dostała miesiączke.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Paź 18, 2010 9:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli miałaby dni płodne to jest jakas szansa ze plemniki mogłyby sie dostac do owego sluzu ... bo jedynie tam sa w stanie przezyc. ale na moje oko powinno byc ok Smile od pettingu w ciaze sie nie zachodzi.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tazuna



Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 19, 2010 6:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To pozostaje czekać na okres... Nie wiadomo nawet kiedy będzie bo po tym 1 razie moze się zmienić, zawsze był co koło 30-31 dni a w tym mies coś szybko miała dni płodne koło 12 dni owulacja. Moze coś szybciej będzie ten okres.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Paź 19, 2010 9:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

głownie silny stres moze opozniac okres.dlatego dziewczyna powinna sie uspokoic i zrelaxowac Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Paź 19, 2010 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tazuna, przez pieszczoty nie zajdzie się w ciążę, tak samo przez seks oralny .. po prostu dziewczyna musi się zrelaksować Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tazuna



Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 19, 2010 4:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ona sie nie stesuje tylko ja a jej nic nie mowie bo nie chce martwic ona sie nie przejmuje z tego co widze. ale gnębi mnie to dlaczego ta owulacja była tak szybko w tym miesiacu a w tamtych zawsze była koło 16 dnia a w tym 12 dnia prawdopodobnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Paź 19, 2010 4:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jenyyyyy ile można włkować ten temat tazuna litości ! A skąd Ty niby możesz wiedzieć kiedy była owulacja?? To sprawdzić może tylko lekarz poprzez usg .
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tazuna



Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 19, 2010 4:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ponieważ jest wtedy jak jest mokro gdzies w tych dniach a ona zawsze miała mokro od 14 dnia gdzieś tak a w tym miechu miała juz 10 dnia mokro a potem czyli do dzis 22 dnia cyklu tak jak po owulacji czyli sucho Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 3 z 25

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group