Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

spóźniona miesiączka po wysiłku.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anka93



Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 8:39 pm    Temat postu: spóźniona miesiączka po wysiłku. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam takie pytanko, czy długotrwały wysiłek (sezonowa praca przez miesiąc po 12h dziennie, po 5h snu w wieku 16 lat) gdzie wcześniej raczej odpoczywałam i nie miałam doczynienia z takim obciążeniem może spowodowac dłuższe opóźnienie się miesiączki (ponad miesiąc).?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 10:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Owszem. Do tego zmiana klimatu,podróże, stresy, zmiany hormonalne które u Ciebie są bardzo prawdopodobne jeszcze Smile

Proponuję wykonać test ciążowy jeśli już współżyjesz i wybrać się jednak do ginekologa, żeby sprawdził czy wszystko ok.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anka93



Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 10:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

stres to tam rzeczywiście był spory. a jeszcze zadam takie bzdetne pytanie jeśli mogę. jeśli miałam jakieś tam procenty we krwi i przypadkiem coś by się wydarzyło czego bym nie pamiętała ( co właściwie jest niemożliwe, bo tyle nie wypiłam, ale dla pewności) to na pewno poczułabym jakieś objawy pierwszego współżycia następnego dnia, prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 10:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Każda kobieta jest inna. Teoretycznie powinno troszkę pobolewać lub szczypać.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anka93



Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 04, 2009 10:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to już w ogóle dobrze. wiem, że to głupie pytanie było, w szczególności, że naprawdę to że doszło do stosunku jest praktycznie niemożliwe. ale dla pewności wolałam spytac. a właściwie to do tej pracy dochodzi jeszcze 1,5 tyg wyjazd w góry i dosyc konkretne trasy codziennie. także jestem uspokojona. dziękuję bardzo. ; >
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group