Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

spozniajacy sie okres a infekcja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kulkap20



Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sob Lut 28, 2009 1:46 pm    Temat postu: spozniajacy sie okres a infekcja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam takie pytanie, czy zapalenie pęcherza, lub jakas podobna infekcja może spowodować opóźnienie miesiączki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Lut 28, 2009 2:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może, ale niewielkie
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kulkap20



Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 2:12 pm    Temat postu: zapalenie pochwy a okres? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanko, czy zapalenie pochwy może byc przyczyną opóżniającego się okresu?


nie wiem, po co zakladasz takie same tamaty.. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak moze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
daffi



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Mar 06, 2009 11:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pewnie,że może
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hania1233



Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pewnie ze moze. ja cierpialam na nawracajace infekcje pochwy przez to mialam nieregularne miesiaczki, dopiero lekarka przepisala mi femiVaxin i infekcje znikly, a okres sie unormowal, takze nie martw się,... u nektorych kobiet nawet zwyle przeziebienie moze rozregulowac cykl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group