Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Śpiączka Mózgowa i co dalej proszę o pomoc!!!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dariusz M



Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 12, 2006 1:54 pm    Temat postu: Śpiączka Mózgowa i co dalej proszę o pomoc!!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.Zwracam sie z prośbą o pomoc.Mój ojciec jest po zawale i po masażu serca jak po sztucznym oddychaniu.W wyniku zawału i pużnej reanimacji ma ostrą niewydolność oddechową,niedokrwienne uszkodzenie mózgu-stan wegetwtywny,i teraz przebtywa w szpitalu i jest w stanie spiączki mózgowej.W zwiąku z tym moje pytanie.Lekarz prowadzący nie jasno sie wyraża na temat stanu pacjęta i podkreśla że w twj sytuacji i w takim stanie nie może go dłużej trzymać w szpitalu i chce go wysłąć do hospicjum.Nie chce tu nikogo posądzać ale mysle że lekarz czeka na jakąś propozycje finansową odnośnie zapewnienia dalszego pobytu ojca w szpitalu,nas jednak na to nie stać.i chciałbym sie dowiedzieć czy w takim stanie (śpiączka mózgowa-były w ciagu dwóch miesiecy dwie zapaści co wymagało reanimacji)może lekarz odesłąć ojca do hospicjum.Jeżeli nie ma takiego prawa to na jakie przepisy sie powołać i jak walczyć z jego łapówkarstwem(z nieoficjalnych żródeł wiem że za dwótygodniowy pobyt na jego oddziale płaci sie 1200zł)Ojciec jest ubezpieczony a szpital nie jest kliniką prywatną.Proszę o szybkie informacje i pomoc.Z góry dziękuje Dariusz M.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 4:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja propozycja
spisac nr banknotow i dac mu niech sie nazre i w tej samej godzinie zadzwonic na policje : Evil or Very Mad
Powrót do góry
Aga1
Gość









PostWysłany: Sob Wrz 16, 2006 7:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj Darek. Mam podobny przypadek, tylko, że śpiączka mózgowa nastąpiła po wypadku samochodowym. Mój tata leży tak już trzeci miesiąc. Mógłbyś powiedzieć mi coś więcej.. Co się dalej dzieje z człowiekiem i jak sobie z tym radzić, proszę.
Powrót do góry
Ma_Dzia



Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 8:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem ze ten temat rozwijał sie dawno temu ale ja jestem nowym użytkownikiem... czy chciałby ten temat ktoś drążyć jeszcze mój tata był w śpiączce wiec malutkie ale doświadczenie mam ...Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
suszka



Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 05, 2007 8:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym bardzo chętnie podrążyła ten temat. Moja mama w wyniku zapalenia trzustki i reanimacji jest w tej chwili w stanie śpiączki. Sad Wiem, ze ten temat skończył się już dobrych parę miesięcy temu, ale jeśli macie jakieś doświadczenia, proszę, podzielcie się. Nie wiem co mam robić i jestem załamana. Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bea12



Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 9:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy to Wam pomoże. Bo śpiączki są różne - chyba dużo zależy od tego czy śpiączka jest urazowa (po wypadku) lub po wylewie lub po zawale.
Jedyne to moge podesłać to forum - tam sa tematy ( posty) o śpiączce.
[zakaz umieszczania linków na forum]

Więcej jest tutaj - wypowiada się dużo osób, które zajmują się osobami w spiączce, wiec może to pomoże. Nie jest to łatwe forum bo naprawdę przykro się robi jak się czyta to wszystko. Ale można też dużo się dowiedzieć jak ludzie pomagają swoim bliskim i co robią. Niestety chyba brakuje przy szpitalach informacji co robic w takich wypadkach. Ludzie sa pozostawieni sami sobie i jeszcze w obliczu tragedii człowiek , który nie miał z tym styczności naprawde nie wie co robić. oto link:
[zakaz umieszczania linków na forum]

Suszka bardzo mi przykro, ze znalazłaś się w takiej sytuacji. Pamiętaj nie załamuj się - musisz wierzyć, że wszystko będzie dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group