Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sperma w prezerwatywie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Staś Pytalski



Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 17, 2013 9:05 pm    Temat postu: Sperma w prezerwatywie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj kochaliśmy się z moją dziewczyną. Oczywiście jako zabezpieczenie prezerwatywa. Doszedłem w środku, ale ponieważ ona nie "doszła" zrobiłem jeszcze kilka ruchów. Po wyjęciu członek był praktycznie w całej erekcji (tak około 90%-95 pełnego wzwodu) jednak sperma była pod całą gumką, a nie tylko w zbiorniczku. Zastanawiam się więc czy coś się wylało tzn. czy mogło wycieknąć pod uszczelką?. Gdy ściągałem gumkę to wydawało mi się, że przylega dobrze ale tuż pod krawędzią była ona mokra i stąd moje pytanie. Czy ten pierścień nie przepuszcza plemników, jeśli sperma się rozleje? Prezerwatywa nie pękła. Gdy ja ściągnąłem to wewnątrz była duża ilość nasienia. Czy uważacie, że mam się martwic, czy sperma może uciec z gumki? Dziękuję za odpowiedź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Gru 18, 2013 11:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj. Wydaje mi się, że nie powinno być się czego bać. Producenci wyszli raczej z założenia, że takie sytuacje mogą mieć miejsce i zagwarantowali solidne zabezpieczenie. Pierścień uszczelki od prezerwatywy, mógł nawilżyć się przez kontakt z wilgotną pochwą, więc nie jest powiedziane iż wynikiem tego jest sperma. Po za tym, jeżeli faktycznie nie pękła to nie powinno być żadnych szans na zapłodnienie. Radze się nie denerwować, bo to tylko wywoła wiele problemów....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group