Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Sperma na palcach

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nika520



Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 15, 2014 6:18 am    Temat postu: Sperma na palcach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, mam pytanie. Kochałam sie z chlopakiem 1 maja, w prezerwatywie, jednak musial wyjsc bo mnie bolalo, wiec dokończyłam seksem oralnym, potem umylam ręce i wytarlam. Jakies dwie godziny później znów zrobiłam mu dobrze ustami, tak samo wytarlam ręce i umylam mydlem, on tez. Okres spodziewałam sie dostać miedzy 11-13 i nie martwiłam się o nim, gdyby nie to ze następnego dnia po stosunku mialam plamienie, zaraz po dość intensywnych ćwiczeniach mialam kilka plam krwi na majtkach i tyle. Tak mnie to zestresowalo, wkrecilam sobie, ze to ciaza. Co wiecej, jest 15 a okresu dalej nie ma, wszystkie jego objawy mam, bolące piersi, jajniki i brzuch, większy apetyt, nerwowość. Czy jest jakaś szansa ze jestem w ciąży? Cykle mam zwykle 28-30 dni a ostatni okres mialam 13.04.2014
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sob Maj 17, 2014 2:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm.. była prezerwatywa, wyjście przed wytryskiem, odpowiednie zabezpieczenia higieniczne, no małe a wręcz nikłe prawdopodobieństwo ciąży. Czasem objawy pojawiają się przez stres, nerwy czy napięcie. Lub najprościej mówiąc jak tabletki placebo, czyli same sobie nieraz to wmawiamy, że jesteśmy w ciąży i pojawiają się objawy.... ale to przez ten stres i nerwy. To też może wybić okres z normy, są takie przypadki. Kup 2 teściki i zrób jeden a za kilka dni drugi, to powinno Cię uspokoić i dać pewną odpowiedź ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Lip 09, 2014 1:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie jak mówi pasta Smile naprawdę nie ma powodów do obaw poza tym okres spóźnia się często z rożnych przyczyn a jeśli ty teraz obawiasz się ciąży to przez stresującą sytuacje może się spóźnić kilka dni Smile ale wiadomo jeśli chcesz mieć pewność żeby uspokoić swoje nerwy 2 testy powinny wystarczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group