Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Soczewki jedno czy wielo dniowe?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Baldir



Dołączył: 13 Cze 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 3:39 pm    Temat postu: Soczewki jedno czy wielo dniowe? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie wszystkich czytelników! Co sądzicie na temat soczewek. Moje doświadczenie jest takie że początkowo używałam soczewki kontaktowe jednodniowe od soczewki.net i było super, przez cały dzień nie wysychały i w ogóle ich nie czułem. Następnie chciałem spróbować trzy miesięcznych z innego sklepu głównie przez względy finansowe. Niestety byłem strasznie niezadowolony, już po południu miałem wrażenie strasznie wyschniętego oka :/ Teraz kończę już trzeci miesiąc noszenia i nareszcie wracam do poprzedniczek. Tak więc według mnie, soczewki jednodniowe są dużo lepsze. Jak to w życiu bywa-dla każdego dobre co innego. A wy jakie lubicie i czemu? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Moras



Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 9:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz. Jak nie wiesz co jest dla ciebie najlepsze to polecam zajrzeć na stronę https://www.mojepierwszesoczewki.pl/, gdzie można znaleźć sporo informacji na temat tego, jakie soczewki będą najlepszym rozwiązaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luizjana



Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 25, 2019 12:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Różne miałam do tej pory, myślę że poza rocznymi wszystkie i z racji że jestem nocnym markiem i sama nie wiem kiedy zasypiam najlepiej dla mnie się sprawdzają soczewki 24 nie muszę ich zdejmować na noc i wyjątkowo są delikatne dla moich oczu, zero podrażnień od początku. Te co mam są miesięczne, 30 dni i 30 nocy można w nich chodzić i nic się nie dzieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kkatarzynka



Dołączył: 06 Gru 2018
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 12, 2019 3:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może wypróbuj jakieś pośrednie soczewki, bo jednodniowe a potem trzy-miesięczne, to straszny rozrzut. Może dwutygodniowe lub miesięczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Irminak



Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 12, 2019 6:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Używam dwutygodniowych soczewek firmy ACUVUE https://www.acuvue.pl/soczewki-kontaktowe/oasys i jestem z nich zadowolona, choć czasem zdarza mi się nosić je nawet miesiąc. Z tego co wiem, to mają one bardzo wysokie uwodnienie i dlatego nie podrażniają oka i nie wysuszają go. Miesięczny koszt jest niższy niż soczewek jednodniowych, więc może akurat będą Ci odpowiadać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group