Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Słabość po posiłkach, Ciągły głód.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
atisp



Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 3:36 am    Temat postu: Słabość po posiłkach, Ciągły głód. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Jestem mężczyzną i mam 29 lat. Od dłuzszego czasu, bo juz mniej-więcej roku powracają do mnie te same objawy. Po pierwsze, szybko robię się głodny. Po przebudzeniu odczuwam ssanie w brzuchu i potrzebę posiłku. Często po zjedzeniu dodatkowo czuję słabość w rękach i nogach - są jak z waty. Tak jakbym nic nie zjadł. W żołądku odczuwam ulgę, natomiast czuję objawy głodu. Coś w tym rodzaju. Martwi mnie to, bo czuję dużą zmianę w tolerancji posiłków przez mój organizm. Przed pojawieniem sie objawów w ogóle nie przywiązywałem wagi do posiłków, dziś juz po przebudzeniu się zastanawiam się czy będę odczuwał słabość. Dodam, ze waga jest mniej-więcej bez zmian. Po pojawieniu sie objawów, czyli juz jakiś rok temu zrobiłem podstawowe badania (w tym cukier) - wszystko wyszło w porządku. Jakieś sugestie gdzie mogę szukać pomocy lub jakie badania wykonać, lub z czym mogę mieć do czynienia?

Z góry dziękuję za pomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group