Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Słabe krążenie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wiedźma



Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Małopolska
PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 5:14 pm    Temat postu: słabe krążenie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paulo, na takie krążenie najczęściej pracowaliśmy kilka lat, złym stylem życia i nieodpowiednią dietą. Nie ma na to cudownego środka, który zadziała po kilku dniach czy tygodniach. Ja też borykałam się z tym problemem. Teraz już jest lepiej dzięki odpowiedniemu żywieniu, ale stosuję je już 3 rok. Może u Ciebie zadziała szybciej, bo jesteś ode mnie o połowę młodsza? Jeśli jesteś zainteresowana, daj znać wyślę Ci szczegóły na priva. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaliksa



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koło
PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 12:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostre przyprawy wzmacniają krążenie - tylko też nie można przesadzać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
albinka



Dołączył: 01 Lut 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 10:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To znaczy, że jeżeli drętwieją mi nogi podczas snu to mam zjeść papryczkę chili przed snem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzix111



Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Wrz 27, 2010 2:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

propnuje udać się na specjalne masaże, poprawiające krążenie.
osobiście polecam Pana Tomasza usuwam

Może będzie mógł i tym razem pomóc Smile

a ja polecam zapoznanie się z regulaminem bo za następne wykroczenie otrzymasz ostrzeżenie.
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jaroslaw_J



Dołączył: 04 Paź 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 04, 2010 10:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To znaczy, że jeżeli drętwieją mi nogi podczas snu to mam zjeść papryczkę chili przed snem?

Jeżeli drętwieją nogi podczas snu, to jest to problem z zastawkami żylnymi. Zioła polecane to szałwia, rdest wielokwiatowy i głóg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eva.biedrona87



Dołączył: 12 Lis 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Lis 12, 2010 2:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja słyszałam, że w takich przypadkach powinno się spać z nogami uniesiony,mi w górę, np zwinąć poduszkę w rulon i podłożyć pod kolana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Literia



Dołączył: 01 Cze 2011
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Lip 11, 2011 5:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ej, ale dlaczego nie ćwiczenia????????? to przecież totalnie fantastyczny sposób. nikt nie każe Ci trenować jak maratończyk albo kolaż na Tour de France. Przecież to może być codzienny albo prawie codzienny jogging (wolę nazwę bieganie) oraz inne ćiczenia. Przecież nikt ci nie każe naprawdę się katować. Po prostu na początek lekki trucht po rozgrzewce z 500 metrów i tak codziennie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Winona



Dołączył: 01 Wrz 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 20, 2012 5:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Literia.pl napisał:
Ej, ale dlaczego nie ćwiczenia????????? to przecież totalnie fantastyczny sposób. nikt nie każe Ci trenować jak maratończyk albo kolaż na Tour de France. Przecież to może być codzienny albo prawie codzienny jogging (wolę nazwę bieganie) oraz inne ćiczenia. Przecież nikt ci nie każe naprawdę się katować. Po prostu na początek lekki trucht po rozgrzewce z 500 metrów i tak codziennie.

Tak, to podstawa. Plus chłodne prysznice no i może jakaś dieta ale tu już trzeba uważać żeby za bardzo sobie ciśnienia nie podnieść...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lunatik



Dołączył: 22 Lut 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 22, 2012 12:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może brakuje Ci potasu?! Ale mi problemy z krążeniem przeszły automatycznie jak tylko zaczęłam biegać 3 razy w tygodniu po 15 minut...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bajon



Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 27, 2012 10:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mierz ciśnienie. Proste ciśnieniomierze kupisz za grosze - na pewno da to pozytywne efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group