Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Słaba przemiana materii, wzmożony apetyt na słodycze

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hulaczek



Dołączył: 16 Sty 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 16, 2015 8:01 pm    Temat postu: Słaba przemiana materii, wzmożony apetyt na słodycze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witajcie!

jeśli nie jest to odpowiedni dział - wybaczcie, zupełnie nie wiem gdzie mam się zgłosić z tym problemem. mianowicie od długiego czasu mam bardzo słabą przemianę materii - ruszam się zdrowo, piję dużo wody i zieloną herbatę, odżywam się w miarę zdrowo (pomijając napady chęci jedzenia słodyczy - ale o tym zaraz), więc trawienie powinno być trochę sprawniejsze, w szczególności że mam dopiero 25 lat. kolejnym problemem jest brzydki zapach ciała i potu. od razu odpowiadając na ewentualne kąśliwe uwagi - tak, dbam o higienę osobistą. ubrania mi 'pachną' jakąś stęchlizną i nie jest to kwestia zlego wypłukania, wilgoci, bo już wszystkiego próbowałam - nawet płukałam ubrania w occie. zakładam na siebie i... eh, to takie niekomfortowe.. ostatnim aspektem, być może powiązanym z powyższymi jest obżeranie się słodyczami. tak nagle dopada mnie potrzeba zjedzenia czegoś słodkiego, że nie jestem w stanie w żaden sposób się oprzeć tej pokusie i jem dopóki nie zrobi mi się niedobrze.. gdyby nie te mdłości, potrafiłabym zjeść jeszcze więcej. a ilości są naprawdę duże, na raz jestem w stanie zjeść dwie czekolady (a duża jakaś nie jestem 165cm wzrostu i 53 kg wagi Smile ).

Będę bardzo wdzięczna za pomoc co robić w takiej sytuacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olsenka



Dołączył: 06 Maj 2016
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 20, 2016 5:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że Twoja słaba przemiana materii może być spowodowana objadaniem się słodyczami, które dostarczają pustych kalorii i sztucznych cukrów. Jeśłi do organizmu cały czas dostarczasz jedzenie, po jakimś czasie organizm się rozleniwi i nie trawi tak szybko. Musisz udać się do jakiegoś lekarza, żeby unormował Twoje napady głodu i wzmożony apetyt na słodycze. Może to kwestia jakiegoś niedoboru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group