Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

słaba erekcja podczas lezenia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rumcajsik



Dołączył: 03 Kwi 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 03, 2016 10:09 am    Temat postu: słaba erekcja podczas lezenia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam 22 lata i od jakiegoś czasu, niestety nie wiem ile to już trwa mam problemy z erekcja, tzn. Mój członek jest mniejszy gdy leżę. Poranna erekcja jest też słaba. Ogólnie problemów z nią nie mam, gdy siedzę, lub jestem na kolanach czy stoję erekcja jest normalna, członek twardy. Problem pojawia się gdy się położę, ta pozycja podczas seksu u mnie odpada, bo członek staje się mniejszy. Martwię się tym okropnie i stresuję, bo nie wiem co się dzieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 11:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy przypadkiem nie odgrywa tutaj dużej roli Twoja psychika? Stresujesz się,ze penis będzie opadał w sytuacji kiedy lezysz na plecach. I własnie dlatego opada.

Proponuję zrelaksowac sie, wypić lampkę alkoholu. Ewentualnie spróboj sobie środkow zawierających L argininę ( polecane są Man tabs, ewentualne potency therapy). Czasami facet ma ciężki okres kiedy jego kondycja jest gorsza i takie środki mogą naprawde pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group